En Son İzlediğiniz Film

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iUwDa.jpg

City of God'ı izledim şimdi, çok iyi. 8,5/10 alır benden.
City of God (2002) - IMDb

Gone Baby Gone izledim en son Ben Affleck'e olan sempatim The Town'dan sonra gittikçe artıyor :)

Battleship 7.2 puanı. Film güzel güzel de her uzaylı saldırısında Amerikalıların bizi kurtarma zahmetine girmesi çok teşekküre layık bir davranış. :D

Spoiler. Batman' i izlemeyen okumasın.

Peki neden o adam film içinde Robin olmuyorda Robin olduğu filmin sonunda ortaya çıkıyor ? Bunu da mı bizi merakta bırakmak için yapmış Christopher Nolan :D

---The Dark Knight Rises spoiler'ı---

Aslında neden filmin sonunda ortaya çıktığını bilmiyorum ama diğer şeyler olduğu gibi tamamen gerçek hikayeye bağlı kalmamış ve bence de iyi olmuş. Batman'in yanında ona yardım için dövüşen birini görmek çok da hoş olmazdı bence (Kedi kadın hariç :)) Robin'le ilgili şurada şunu yazıyor:

"Bale, bu serinin herhangi bir yerinde “Robin” karakteri görünürse üçlemede yer almayacağını baştan belirtmiş. Yönetmen Christopher Nolan da öykünün karanlık yönünü zedelememesi açısından Robin karakterine yer vermemeyi uygun görmüş."

Herhangi bir yerinde diyor ama 3. filmde baştan sona gördük :) Sanırım burada kastettiği şey Batman'in yanında savaşan bir yardımcı.

Evet bencede Christopher Nolan Robin'i filmin sonunda ortaya çıkararak bizi merakta bırakmaya çalışmış. Bence hiç çıkarmasa daha iyiydi. Şimdi filmi bidaha izleyeceğim :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı