En son ne zaman iltifat aldınız?

Bu haltı bende yedim zamanında. Hala arada hatamı düşünürüm. Her şeyi geçtim, değerli bir arkadaşı kaybetmiş gibi hissediyorum.

Bana iyi bir ders oldu, bir daha çok samini arkadaşım olan ve kaybetmeyi göze alamayacağım kızlarla duygusal/romantik ilişki kurmadım.

Hocam bende sizin gibi düşünüyorum ve tecrübe kazandım en azından başkasıyla daha farklı olur gözüyle bakıyorum ama arada yazsam mı diye aklımdan geçmiyor değil sonra da istemez diye yazmıyorum merak etmeyin.

Hangi video hocam link bırakabilir misiniz?
1685371046671.png

Şaka.

Hocam bende sizin gibi düşünüyorum ve tecrübe kazandım en azından başkasıyla daha farklı olur gözüyle bakıyorum ama arada yazsam mı diye aklımdan geçmiyor değil sonra da istemez diye yazmıyorum merak etmeyin.
Yıllar oldu benimde çoğunlukla aklımdan geçer ama rahatsız etmek istemediğimden yazmam. Hayat işte hata yaparak öğrenmek çok acı oluyor.

Bana bir insan değil de bir oyun iltifatta bulunmuştu sen çok güzel oynuyosun güzel oynadığın içinde diğer oyuncularin hakkını yiyorsun seni ben bir uzun müddet görmek istemiyorum demişti.

Geri
Yukarı