En ucuz 144Hz monitör önerisi

Sadece LoL CS:GO oynayacaksanız profesyonel oyuncuysanız göz zevkiniz berbat ise video, film izlemeyeceksiniz TN panel tercih edilebilir ama.

Asla bilmediğim şeyler hakkında fikir vermeye çalışmam.
Benim tek amacım espor oyunları oynamak. Pek grafiklere dikkat eden biri değilim.

HP 22x 21.5" 6ML40AA 1 MS 144 Hz HDMI+VGA FreeSync Full HD LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri Bunu alıyorum o zaman. Neymiş bu TN düşmanlığı. Bütçe olsa IPS alırdım yahu.
TN'ler gerçekten biraz daha hızlı olmaları dışında oldukça kötü paneller, bu bir gerçek.
Ama bütçeniz gereği aksi olamaz. Yine de 200TL arttırma şansınız olursa bu aklınızın bir köşesinde bulunsun;

Arttıramazsanız da hayırlı olsun.

NOT: Sadece CS:GO oynuyor ve görüntüye hiç önem vermiyor iseniz sizinki bir tık daha performanslı olacaktır.

TN panel göz zevki diye bir şey bırakmaz ve eski püskü gibi duruyor monitör.
Efendim, ne haddime ama dediğiniz çok kötü birşey, insanların emekle ürettiği ve eski püskü olmayan monitöre öyle demeniz emeğe ve insanlara hakarettir. Parası olmayan insanın halinden ne anlarsınız ki bu şekilde ön yargıda bulunuyorsunuz. Deneyip öyle yargılayın, eğer kullandıktan sonra kötü bir deneyim vaat ettirdiyse bunu düzgün bir üslup ile belirtin. O dediğiniz monitöre kaç kardeşimiz muhtaç. Biraz saygı.

Geri
Yukarı