Çözüldü En ucuz Battlefield 5 nereden alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, RTX 2060 ekran kartı alacağım yaklaşık 15-20 gün sonra ve Ray Tracing'i denemek için Battlefield 5 oynamak istiyorum. Orijinal olarak oynayacağım tabii ki, EA Play'e bulaşmak istemiyorum 30 TL çok pahalı geliyor ki uzun süre oynayacağım büyük ihtimalle, deneyip silmeyeceğim. En ucuz olarak nereden alınabilir?

Arkadaşlar, RTX 2060 ekran kartı alacağım yaklaşık 15-20 gün sonra ve Ray Tracing'i denemek için Battlefield 5 oynamak istiyorum. Orijinal olarak oynayacağım tabii ki, EA Play'e bulaşmak istemiyorum 30 TL çok pahalı geliyor ki uzun süre oynayacağım büyük ihtimalle, deneyip silmeyeceğim. En ucuz olarak nereden alınabilir?
Hocam bildiğiniz üzere bazı siteler var, toptan Battlefield V hesabı alıp satıyorlar ve baya ucuza geliyor. Nereden alırsanız olun o sitelerden almayın. Çünkü size verdikleri hesabın 1-2 ay sonra patlama ihtimali çok yüksek. Her site aynı değildir eminim ama çoğunluğu böyle.

Sanırsam Eneba'dan alacağım, internette çok fazla oradan alışveriş yapan insan gördüm ve çoğu site öneriyor önermeyen sorun yaşayan insan görmedim G2A mantığı ile çalışan bir site sanırsam, teşekkürler :).

Geri
Yukarı