En ucuz FIFA 21 nasıl alabilirim?

44Nihat07

Kilopat
FIFA 21 almak istiyorum ama ona verecek 420TL'm yok o yüzden daha ucuza bulmak için araştırmalar yapıyorum şu an bulduğum epincafe adlı sitede 359TL ama daha ucuza var mıdır? Bir de ek konu açmak istemedim bir sorum var: Steam'den FIFA21 alınca Origin hesabına bağlanıyor mu yoksa steam üzeri mi oynanıyor? Çünkü Origin'de oynayınca Alt+Tab falan yapınca maçtan atma salaklıkları var o yüzden ucuzda olsa Origin'den almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 21 almak istiyorum ama ona verecek 420TL'm yok o yüzden daha ucuza bulmak için araştırmalar yapıyorum şu an bulduğum epincafe adlı sitede 359TL ama daha ucuza var mıdır? Bir de ek konu açmak istemedim bir sorum var: Steam'den FIFA21 alınca Origin hesabına bağlanıyor mu yoksa Steam üzeri mi oynanıyor? Çünkü Origin'de oynayınca Alt+Tab falan yapınca maçtan atma salaklıkları var o yüzden ucuzda olsa Origin'den almayacağım.

Uygun fiyata alayım derken dolandırılmayın hocam bazı siteler dolandırıcı olabiliyor.

Çünkü Origin'de oynayınca Alt+Tab falan yapınca maçtan atma salaklıkları var

Steam'de öyle zaten Steam'den alınca da Origin üzerinden açıyor oyunu fiyat konusunda da indirimleri bekleyin derim önümüz Cadılar Bayramı ve Black Friday.

FIFA 21 almak istiyorum ama ona verecek 420TL'm yok o yüzden daha ucuza bulmak için araştırmalar yapıyorum şu an bulduğum epincafe adlı sitede 359TL ama daha ucuza var mıdır? Bir de ek konu açmak istemedim bir sorum var: Steam'den FIFA21 alınca Origin hesabına bağlanıyor mu yoksa Steam üzeri mi oynanıyor? Çünkü Origin'de oynayınca Alt+Tab falan yapınca maçtan atma salaklıkları var o yüzden ucuzda olsa Origin'den almayacağım.

Kanka Steam trade linkini atar mısın sana zahmet.

Kanka Steam trade linkini atar mısın sana zahmet.

Trade yazmışım profil diyecektim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı