En ucuz gerçek mekanik klavye hangisi?

Bu ürün işini görebilir. Philips üretiyor, yalan söyleme ihtimalleri pek yok o yüzden.
Bu modele Philips etiketi basılıyor diye biliyorum. Net bilen varsa doğrulsasın.
en ucuz mekanik klavye nedir? Switch hiç fark etmez.
Neden böyle bir şey istediğinizi anlamadım. Çok dandik bir klavye, mekanik bile olsa kısa sürede bozulabilir. Bu tarz çok ucuz klavyelerde yaygındır. Tuşlarınız soyulur, çın çın yay sesi çok rahatsız eder. Parmak izi ve toz çok tutar. Tuşlar parlama yapar.
İki klavye listemde. 175 TL altı olması daha iyi olur ama MF'den daha ucuzu yok sanıırm.
Alacaksanız Philips olanı alın. MF olan resimden bile belli ne kadar dandik olduğu.

En ucuz 300den başlıyordur daha ucuz mekanik görme dim dolar kurunun artması ile birlikte. Benim düşüncem mekanik alacaksanız Monster'a değer (500). Gamepower Ogre' de (300-400₺) fena değil.
Kaliteli alacaksanız en az 300₺'yi gözden çıkarmanız lazım.

En ucuz 300den başlıyordur daha ucuz mekanik görme dim dolar kurunun artması ile birlikte. Benim düşüncem mekanik alacaksanız Monster'a değer (500). Gamepower Ogre' de (300-400₺) fena değil.
Kaliteli alacaksanız en az 300₺'yi gözden çıkarmanız lazım.
O bütçelere çıkılacaksa Dark Avenger muhtemelen Gamepower'dan daha iyidir.

Şahsen kendim bu ürünü buldum: ucuz mekanik klavye #1
Piyasada ki en ucuz mekanik klavye nedir? Switch hiç fark etmez. Ayrıca linkteki ürün almaya değer mi sizce? İyi forumlar.
Hocam mekanik yazıyor ama altında rubber dome olma ihtimali var. Bana güven vermedi.

Bu ürün işini görebilir. Philips üretiyor, yalan söyleme ihtimalleri pek yok o yüzden.
Philips çinden alıp üzerine marka basıyor hocam. Ancak kendisi çok da kötü olmayan hatta rampageden bir tık kaliteli olan Aula markasının bir klavyesi. Fiyatı için alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı