En ucuz Resident Evil 7 nereden bulabilirim?

furkanharrower

Hectopat
Resident Evil 7 Biohazard'ı nereden bulabilirim? Steam Key veya gift olarak. Şu anda DurmaPlay'de. 70 TL. Daha ucuz alabileceğim veya satan biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resident Evil 7 Biohazard'ı nereden bulabilirim? Steam Key veya gift olarak. Şu anda DurmaPlay'de. 70 TL. Daha ucuz alabileceğim veya satan biri var mı?

En yakın Steam indirim tarihi olarak cadılar bayramı indirimi var onu bekleyebilirsiniz.

Oyun 30 TL'ye düşüyor zaten, indirim günü bu;

Siteye bakabilirsin, yüksek ihtimal 30 TL'nin altına düşer. Güvenilirdir, Doom satın almıştım.
Burayı unutmuştum, güvenilirdir alabilirsiniz.
6 euro'dan hesapladığım da 52 TL ' ye denk geliyor. Güvenilirdir değil mi? Gördüğüm kadarıyla Steam key veriyorlar. Bir sıkıntı çıkar mı acaba.

Oyunun indirimsiz fiyatı 89 TL, şuan fiyatı gayet uygun, aceleniz yoksa indirip bekleyip daha uyguna alabilirsin, site güvenilirdir, Steam key olarak veriyorlar. Kendim Doom satın aldım, @Motionless IN White Arkadaşım bana bu siteyi önerdi, kendisi de buradan alışveriş yapmıştı.

Oyunun indirimsiz fiyatı 89 TL, şuan fiyatı gayet uygun, aceleniz yoksa indirip bekleyip daha uyguna alabilirsin, site güvenilirdir, Steam key olarak veriyorlar. Kendim Doom satın aldım, @Motionless IN White Arkadaşım bana bu siteyi önerdi, kendisi de buradan alışveriş yapmıştı.
Acelem var arkadaşımla oynayacağım site tokatlamassa 5.75 Euro'ya alicam bu siteden.

Geri
Yukarı