En ucuz Sharkoon Rush ER30 alınır mı?

1_2_3_Tıp

Centipat
Arkadaşlar bu kulaklığı internetten satın almayı düşünüyorum fakat fiyatları aşırı karışık, yani 190₺'ye de var 450₺'ye de. İşin saçma olan tarafı da sanırım bütün satıcılar aynı. Sizce güvenip en ucuzunu alayım mı, yoksa cihazlar tam aynı değil gibi bir durum mu var?

Screenshot_20210506_012340.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
1_2_3_Tıp

1_2_3_Tıp

Centipat
Son düzenleme:
KS
1_2_3_Tıp

1_2_3_Tıp

Centipat
Kulaklığı tecrübelerinize dayanarak tavsiye eder misiniz?
Kafada biraz büyük duruyor yanlara doğru ama mikrofon kalitesi ve ses olarak gayet f/p bir cihaz, özellikle suni deri ve kumaş olarak iki ped bulunması çok iyi. Oyun için almadığımdan ses kalitesi olarak fazla bir beklentim yoktu fakat oyunlarda ses sanki az bi' derinden geliyor gibi, bu da sanırım cihazın biraz büyük olmasından kaynaklanıyor. Ben Hepsiburada'nın kampanyası ile 130₺'ye götürdüm, sen de bakabilirsin o taraflara tavsiye ederim yani.

ebs61

Hectopat
Kafada biraz büyük duruyor yanlara doğru ama mikrofon kalitesi ve ses olarak gayet f/p bir cihaz, özellikle suni deri ve kumaş olarak iki ped bulunması çok iyi. Oyun için almadığımdan ses kalitesi olarak fazla bir beklentim yoktu fakat oyunlarda ses sanki az bi' derinden geliyor gibi, bu da sanırım cihazın biraz büyük olmasından kaynaklanıyor. Ben Hepsiburada'nın kampanyası ile 130₺'ye götürdüm, sen de bakabilirsin o taraflara tavsiye ederim yani.
190TL'ye gördüm de pedleri kulağı acıtmıyorsa almayı düşünüyorum

Yukarı