En ucuza nereden Forza Horizon 5 alınır?

Emrelkil

Decapat
Daha fazla  
Forza 4 oynuyorum ve Forza 5'e geçmek istiyorum ama 300 TL ya da 400 TL vermek istemiyorum. En ucuza nereden alabilirim? Hesap olmazsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass'i bende düşünüyorum ancak her ay verince yakında 300 TL'yi geçiyor başka bir yerde ucuza key olarak bulabilirsem alırım ama biraz zor şu anlık en mantıklı seçim Game Pass gibi duruyor.

Forza 4 diyecektiniz sanırım eğer 4 ise beğenmemekten değil Forza 5'te yeni harita arabalar yeni grafikler ve dahası geldiği için almak istiyorum.

Ben nedense sevemedim Forza 5'i. 3 sene boyunca Forza 3 oynadım ve hala bilgisayarımda kurulu arada girip oynarım. Forza 5 Forza 3'ten daha kötü durumda bence.

Ben nedense sevemedim Forza 5'i. 3 sene boyunca Forza 3 oynadım ve hala bilgisayarımda kurulu arada girip oynarım. Forza 5 Forza 3'ten daha kötü durumda bence.

Bende Forza 3Ü sevmiyorum zamanında indirimde almıştım hem Türkçe dil desteği yok varsa ben bilmiyorum hem de direksiyon seti ile Forza 3Ü oynamayı başaramadım bir türlü algılamadı.

Bende Forza 3Ü sevmiyorum zamanında indirimde almıştım hem Türkçe dil desteği yok varsa ben bilmiyorum hem de direksiyon seti ile Forza 3Ü oynamayı başaramadım bir türlü algılamadı.

Direksiyon seti için çok ayrı ayar yapılıyordu. Benim setim yok fakat ayarlarına bakmıştım önceden.

Bence 4 oynuyorsanız 5'e geçmeye gerek yok. İndirim günlerinde 5'in fiyatı düşer o zaman alabilirsiniz. (Steam)

Biraz oynayayım diyorsanız Game Pass alın deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı