En ucuza nereden Forza Horizon 5 alınır?

Emrelkil

Decapat
Daha fazla  
Forza 4 oynuyorum ve Forza 5'e geçmek istiyorum ama 300 TL ya da 400 TL vermek istemiyorum. En ucuza nereden alabilirim? Hesap olmazsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza 4 oynuyorum ve Forza 5'e geçmek istiyorum ama 300 TL ya da 400 TL vermek istemiyorum. En ucuza nereden alabilirim? Hesap olmazsa sevinirim.

Konumuz bu değil ama Forza 5'te neyi beğenmiyorsunuz? Menü tasarımları efektler ve benim en nefret ettiğim kadran hepsinin tasarımı iğrenç geliyor bana.

Game Pass alin. Aylik 30 TL. Icinde yuzlerce oyun bulunduran bir kutuphane.

Xbox Game Pass, aylık 30 TL'ye.

Dostum, gidip de X platformundan Nitro al 2 aylık verir diyeceğini çoğumuz biliyoruz. O kodlar bu aralar nedense çalışmıyor.

Forza Horizon 4-5 Xbox Game Pass'da aylık 30₺ gibi bir ücretle kiralanabiliyor.

Bence Game Pass alın. Ultimate sürümünü öneririm, 400'den fazla oyun var içerisinde. VPN açmak şartıyla buluttan da oynayabiliyorsunuz.

Game Pass'i bende düşünüyorum ancak her ay verince yakında 300 TL'yi geçiyor başka bir yerde ucuza key olarak bulabilirsem alırım ama biraz zor şu anlık en mantıklı seçim Game Pass gibi duruyor.

Konumuz bu değil ama Forza 5'te neyi beğenmiyorsunuz? Menü tasarımları efektler ve benim en nefret ettiğim kadran hepsinin tasarımı iğrenç geliyor bana.

Forza 4 diyecektiniz sanırım eğer 4 ise beğenmemekten değil Forza 5'te yeni harita arabalar yeni grafikler ve dahası geldiği için almak istiyorum.

Game Pass'i bende düşünüyorum ancak her ay verince yakında 300 TL'yi geçiyor başka bir yerde ucuza key olarak bulabilirsem alırım ama biraz zor şu anlık en mantıklı seçim Game Pass gibi duruyor.

Forza 4 diyecektiniz sanırım eğer 4 ise beğenmemekten değil Forza 5'te yeni harita arabalar yeni grafikler ve dahası geldiği için almak istiyorum.
Evet orası öyle ama başka oyunlarda oynarsınız, sürekli yeni oyun geliyor ve kütüphanesi aşırı geniş.

Yeni konular

Geri
Yukarı