En Üzüldüğünüz Anlar

zifrxdia

Kilopat
Yer
Charming, San Joaquin County, California
Daha fazla  
Meslek
Legal Owner of Teller&Morrow Automotive
Technopat ailesi olarak burada en üzüldüğümüz anları paylaşalım, dertlerimiz çoğalıp derman olsun. Benimki genellikle biriyle kavga ettiğim zaman gerçekleri söyleyemediğimde oluyor. Yani bazen susuyorum, genellikle haklı olduğum yerlerde. Boğazım düğümleniyor, söylemek istiyorum ancak söylesem karşımdaki kırılacak, belki aramız soğuyacak diye söyleyemiyorum. Bazen yalnız hissettiğim oluyor....

"En" olarak hatırladığım çok yok ama yakın zamanda motosikletlerle arkadaşımla Kütahya civarına gezi yapmıştık. Oradaki eskiden kalma mağaraları gezdikten sonra tam oradan ayrılırken tek kişi 25-30 yaşlarında bir abimiz ile karşılaştık ve ona yakınlarda market-bakkal var mı diye sorduk. Neyse tarif etti falan en sonunda da kendisinin arabasında su ve meyvenin olduğunu istersek verebileceğini falan söyledi. Biz istemedik ama sanki o biraz bizle takılmak istiyordu gibi geldi. Hani tek kişi gezmek yerine bizle muhabbet ederek gezmek istiyordu sanki. Ama tabi saat geç olmadan yeniden Eskişehir'e döneceğimiz için çok muhatap olmak istemedik. Nedense eve vardıktan sonra aklımda kaldı oradaki abi. Keşke meyvesini yeyip suyunu da içeydik, ardından da beraber takılsaydık dedim. Pek iyi niyetliydi ayıp ettik gibi geldi, kötü hissettim bir kendimi.🙁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı