En uzun kullandığınız PC nedir?

Narqo

Decapat
Makaleler
2
Evet en uzun süre kaç yıl kullandınız? Ben kendim 2003 de topladığımız sistemi hala kullanıyoruz. Özellikleri: P4 ht 2.8GHz, 1024 MB RAM, 160 GB IDE hard disk, NVIDIA GeForce FX 5200. hala XP yüklü hala arada sırada nete bağlanılıyor. Office 2007 üzerinden sunum vs hazırlanıyor. Ha laptop var, pek ihtiyaç kalmadı ama.

Arçelik bir laptop şu an hiçbir şey acmayacak duzeyde sadece masaustunde mayın tarlası oynatır 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
9500 GT, Intel E2160, 3 GB 333MHz RAM, 32 Bit Windows. Anakartın ismi değişikti hatırlayamadım. Bu sistem hemen hemen 13-15 yıllıktı. Ben de 2006 Ocak doğumluyum. Yani hemen hemen yaşıtız. Sonunda yeni PC topladım fakat pek çok sorunla karşılaştım. Bu forumda çözüm arıyorum. Klasik Türk genci işte, n'apalım işlerin yolunda gitmemesi kanımıza işlemiş.

Pentium 4 541, 128 MB bir ekran kartı modelini hatırlayamıyorum, 512 MB tek slot RAM, 40GB HDD.
Windows 7 kuruluydu sisteme abim Knight Online oynardı bense MC skyblock oynardım FPS yüksek oluyordu fakat adamı fazla büyültürsem FPS 20'lere düşüyordu.

Milletin elinde 980ti + 8GB RAM + 4.NEsil i7 varken ben çocukluğumu şu kasa ile geçirdim. Sonradan her şeye sahip olduk ama nafile zamanında bu alttaki kasayı kullanarak aldığım zevki şimdi alamıyorum.

ATI Radeon HD 2600 PRO 1GB
2 GB RAM + 160GB HDD
Core 2 Duo (Quad bile değil) E7300 Çift çekirdek işlemci
Dandik bir kasa ve PSU

Güzel günlerdi.

Geri
Yukarı