En uzun süre kullandığınız akıllı telefon neydi?

Aldığım her telefonu minumum 3 yıl kullanıyorum. Avea intouch 2, intouch 4, j7 prime şu an galaxy m30s.
Bende de Avea İntouch 3 vardı, halen kenarda köşede duruyor. Bataryası bittiği için açılmıyor sanırım ama iyi dayandı. Bataryası bitene kadar 4 sene dayandı.

En uzun süre kullandığım bir diğer telefon 2.5 sene ile Neffos C5 Max. Halen çalışıyor 2. telefon olarak saklıyorum.

Bende de Avea İntouch 3 vardı, halen kenarda köşede duruyor. Bataryası bittiği için açılmıyor sanırım ama iyi dayandı. Bataryası bitene kadar 4 sene dayandı.

En uzun süre kullandığım bir diğer telefon 2.5 sene ile Neffos C5 Max. Halen çalışıyor 2. telefon olarak saklıyorum.
Gerçekten ZTE çok sağlam telefon üretmiş. İntouch 4'ü defalarca düşürmeme rağmen bir şey olmadı. Bir keresinde bisikletle giderken ceketimin cebinden fırlamıştı. Yazılım konusunda da iyiydi. Root/ROM'u çok rahat atıyordum ama intouch 2 için aynı şeyleri söyleyemiycem. Kendisi ilk android telefonum olduğu için ilk başlarda baya mutluydum. 2-3 ay sonra mutluluk işkenceye dönüşmeye başladı. 512 MB RAM o kadar yetersiz kalıyoduki arka planda dinlediğim müzik bile kendi kendine kapanıyodu. :(

Gerçekten ZTE çok sağlam telefon üretmiş. İntouch 4'ü defalarca düşürmeme rağmen bir şey olmadı. Bir keresinde bisikletle giderken ceketimin cebinden fırlamıştı. Yazılım konusunda da iyiydi. Root/ROM'u çok rahat atıyordum ama intouch 2 için aynı şeyleri söyleyemiycem. Kendisi ilk android telefonum olduğu için ilk başlarda baya mutluydum. 2-3 ay sonra mutluluk işkenceye dönüşmeye başladı. 512 MB RAM o kadar yetersiz kalıyoduki arka planda dinlediğim müzik bile kendi kendine kapanıyodu. :(
İntouch serisinin geneli sanırım Avea'nın uygulamaları ile geliyor. Kullanıcıya da çok az yer kalıyordu. Ben de İntouch 3'e root atmıştım. Sonra gelsin reklamsız arka planda oynayan Youtube, gitsin boş beleş uygulamalar. Şimdi General Mobile 8 kullanıyorum keşke 9 alsaydım ama geçti artık. En azından Android 10 kullananlar arasında olacağım. Tabi telefon bozulmadan güncelleme yayınlanırsa...

Samsung galaxy s2 mini. Az rom atmamistim buna. Sirf minecraft oynayamiyorum diye androidi yukseltmeue çalışmıştım. Sonra nokia n70’e gectim. Bunuda cok uzun sure kullandim. Sonra iphone 6’ya gectim. Halen kullaniyorum. Hepside hemen hemen 2 yil kullandim.

Yeni konular

Geri
Yukarı