En yakın arkadaşım LoL oynamaya başlayacak

EKAloji

Decipat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Öncelikle trol konu falan değil, etrafımda LoL oyuncusu yok; bu benim gurularımdan bir tanesi. En yakın arkadaşım, kardeşim dediğim insan LoL oynamaya başlayacağını söyledi :( yaratıcı küfürlerden zevk alıyormuş, oyunun oynanışı hoşuna gitmiş (Wild Rift oynarken alışmış). Ne yapmam lazım? Kesinlikle oynamaması lazım. LoL eu oyna diyorum, ping olur diyor.

efeq15

Centipat
Makaleler
2
Yer
Buca'daki küçük evde.
Bırakın oynasın.
Umarız ki sıkılıp bırakır.

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
5
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.

Umut Can Çil

Hectopat
Öncelikle trol konu falan değil, etrafımda LoL oyuncusu yok; bu benim gurularımdan bir tanesi. En yakın arkadaşım, kardeşim dediğim insan LoL oynamaya başlayacağını söyledi :( yaratıcı küfürlerden zevk alıyormuş, oyunun oynanışı hoşuna gitmiş (Wild Rift oynarken alışmış). Ne yapmam lazım? Kesinlikle oynamaması lazım. LoL eu oyna diyorum, ping olur diyor.
2 maç atar, beceremez merak etmeyin.

R0nsTR

Picopat

Bence sizin gibi biriyle arkadaşlığı bırakmalı oynadığı oyunlardan dolayı insanları yargılıyorsanız yazık. LoL oynuyorum yakın arkadaşlarımı da başlattım ve pişman değilim aldığım keyfi arkadaşlarımla beraber daha iyi alıyoruz. Ayrıca madem kardeşim dediğin kişinin keyif almadığı oyunları oynamasındansa sizin oynamasını istemediğiniz oyunu oynaması onun için daha iyi. Sizin de ilk başta insanların kararlarına saygı duymayı öğrenmeniz lazım... Şunu da ekleyeyim arkadaşın senin tasmalı köpeğin değil senin istemediğin şeyleri yapmayacak istediklerini yapacak diye bir şey yok.

Makaleler
7
Yer
MisakiTaro ve Yüksek RPM ile Galax'da çalışıyor.

Yazık o çocuğa.

Kaptan Prayss

Picopat
Öncelikle trol konu falan değil, etrafımda LoL oyuncusu yok; bu benim gurularımdan bir tanesi. En yakın arkadaşım, kardeşim dediğim insan LoL oynamaya başlayacağını söyledi :( yaratıcı küfürlerden zevk alıyormuş, oyunun oynanışı hoşuna gitmiş (wild Rift oynarken alışmış). Ne yapmam lazım? Kesinlikle oynamaması lazım. LoL eu oyna diyorum, ping olur diyor.

Anneniz yarın LoL oynamaya başlasa "hayır sen benim annem olamazsın" mı diyeceksiniz? Bence düşünce biçiminiz yanlış.

Yeni konular

Yukarı