En yakın arkadaşım LoL oynamaya başlayacak

Bence sizin gibi biriyle arkadaşlığı bırakmalı oynadığı oyunlardan dolayı insanları yargılıyorsanız yazık. LoL oynuyorum yakın arkadaşlarımı da başlattım ve pişman değilim aldığım keyfi arkadaşlarımla beraber daha iyi alıyoruz. Ayrıca madem kardeşim dediğin kişinin keyif almadığı oyunları oynamasındansa sizin oynamasını istemediğiniz oyunu oynaması onun için daha iyi. Sizin de ilk başta insanların kararlarına saygı duymayı öğrenmeniz lazım... Şunu da ekleyeyim arkadaşın senin tasmalı köpeğin değil senin istemediğin şeyleri yapmayacak istediklerini yapacak diye bir şey yok.

Aynen arkadaşım LoL oynamak o kadar kötü değil ki küfür edenlere karşılık verme reportla.

Öncelikle trol konu falan değil, etrafımda LoL oyuncusu yok; bu benim gurularımdan bir tanesi. En yakın arkadaşım, kardeşim dediğim insan LoL oynamaya başlayacağını söyledi :( yaratıcı küfürlerden zevk alıyormuş, oyunun oynanışı hoşuna gitmiş (Wild Rift oynarken alışmış). Ne yapmam lazım? Kesinlikle oynamaması lazım. LoL eu oyna diyorum, ping olur diyor.
Annesine "x teyze bak bu oğlun Mavi Balina gibi bi' oyun oynuyor; oyunda "git anneni doğra" falan diyorlar, yapmazsan tehdit ediyorlar" falan de. Annesi oyunun chat kısmını görünce PC'yi camdan aşağı atar zaten.

Bırakın oynasın.
Umarız ki sıkılıp bırakır.
Umarım.
Tamam onu bırakın çünkü tam yerini bulmuş. LoL yeni küfürlerin üretiliş yeridir.
Küfür kullanan birisi de değil aslında ama..
2 maç atar, beceremez merak etmeyin.
İyi oynadığını söyledi Wild Rift'i, umarım.
R6'yı göster. Birkaç el oynasın düzgün oyun görsün.
Bu mantıklı işte :).
Tüm değerlerine fütursuzca velet küfürü istiyorsa bırakın oynasın. EU'nun da TR den bir farkı yok emin olun buradaki toxic kitle orda da var.
Önerebileceğiniz sunucu var mı?
30 40 Level kadar oynasın bronz falan falan başlarsa zaten 1 aya bırakır yani herhalde.
Umarım.
Bence sizin gibi biriyle arkadaşlığı bırakmalı oynadığı oyunlardan dolayı insanları yargılıyorsanız yazık. LoL oynuyorum yakın arkadaşlarımı da başlattım ve pişman değilim aldığım keyfi arkadaşlarımla beraber daha iyi alıyoruz. Ayrıca madem kardeşim dediğin kişinin keyif almadığı oyunları oynamasındansa sizin oynamasını istemediğiniz oyunu oynaması onun için daha iyi. Sizin de ilk başta insanların kararlarına saygı duymayı öğrenmeniz lazım... Şunu da ekleyeyim arkadaşın senin tasmalı köpeğin değil senin istemediğin şeyleri yapmayacak istediklerini yapacak diye bir şey yok.
Kötü bir şey yapmıyor sonuçta isteyen istediğini oynar.
Aynen arkadaşım LoL oynamak o kadar kötü değil ki küfür edenlere karşılık verme reportla.
8 yıllık arkadaşım saçma bir oyun yüzünden benle tartışmaya bile girmez, aptalca bir oyunda binlerce saat geçirip sonra forumda "eğeğ keşke yapmasaydım" tarzı yorum yapanlardan olmasını istemiyorum. Sanırım arkadaşınız sizin tasmalı köpeğiz, o yüzden bizi de öyle sandınız; siz başlatmışsınız ya hani.
Ve evet, insanları oynadığı oyuna, okuduğu kitaba, izlediği filme/videoya/diziye göre yargılıyorum; olması gereken bu.
Anneniz yarın LoL oynamaya başlasa "hayır sen benim annem olamazsın" mı diyeceksiniz? Bence düşünce biçiminiz yanlış.
Evet.
Eski en yakın arkadaşın.
Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir. Takma :D.
O kadar uzun boylu olmaz konu ya :D.
Annesine "x teyze bak bu oğlun Mavi Balina gibi bi' oyun oynuyor; oyunda "git anneni doğra" falan diyorlar, yapmazsan tehdit ediyorlar" falan de. Annesi oyunun chat kısmını görünce PC'yi camdan aşağı atar zaten.
O zaman diğer oyunlara da zaman ayıramaz, bu sıkıntı..
Bu konuda karşı çıkmak durumunda kalmaktayım. R6'da çok sayıda toxic oyuncu olmadığından dolayı geçmemesi daha iyi olur. LoL de Toxic'ler bol zaten orada kalsın.
R6 kitlesini bozacak birisi değil :(.

Umarım.

Küfür kullanan birisi de değil aslında ama.

İyi oynadığını söyledi Wild Rift'i, umarım.

Bu mantıklı işte :).

Önerebileceğiniz sunucu var mı?

Umarım.

8 yıllık arkadaşım saçma bir oyun yüzünden benimle tartışmaya bile girmez, aptalca bir oyunda binlerce saat geçirip sonra forumda "eğeğ keşke yapmasaydım" tarzı yorum yapanlardan olmasını istemiyorum. Sanırım arkadaşınız sizin tasmalı köpeğiz, o yüzden bizi de öyle sandınız; siz başlatmışsınız ya hani.
Ve evet, insanları oynadığı oyuna, okuduğu kitaba, izlediği filme/videoya/diziye göre yargılıyorum; olması gereken bu.

Evet.

O kadar uzun boylu olmaz konu ya :D.

O zaman diğer oyunlara da zaman ayıramaz, bu sıkıntı.

R6 kitlesini bozacak birisi değil :(.

Yaş tahminen 1-15. Kardeşim şu an insanları okuduğu kitaba göre vs. yargılıyorsun ve normal olduğunu düşünüyorsun. Farkında değilsin ama yaptığın bir ırkçılık. Üstelik Wild Rift'i oynamasına izin veriyorsan ve LoL oynama diyorsan bir tık sıkıntın var galiba. Toxicliğe gelince mute tuşu var. Son olarak da aynen kardeşim biz senin istediğini yapmayan kişiler köpeğiz, sen en üstün ırksın. Aptalca oyun dediğin dünyanın en çok oyuncuya sahip oyunlarında biri sen bilirsin ama Ha CS'de binlerce saat atmış ha LoL'de eğleniyorsa bir anlamı yok.

Yaş tahminen 1-15. Kardeşim şu an insanları okuduğu kitaba göre vs. yargılıyorsun ve normal olduğunu düşünüyorsun. Farkında değilsin ama yaptığın bir ırkçılık. Üstelik Wild Rift'i oynamasına izin veriyorsan ve LoL oynama diyorsan bir tık sıkıntın var galiba. Toxicliğe gelince mute tuşu var. Son olarak da aynen kardeşim biz senin istediğini yapmayan kişiler köpeğiz, sen en üstün ırksın. Aptalca oyun dediğin dünyanın en çok oyuncuya sahip oyunlarında biri sen bilirsin ama Ha CS'de binlerce saat atmış ha LoL'de eğleniyorsa bir anlamı yok.
1- Kardeşim derken? Bu kadar samimiyete gerek yok.
2- Bu ırkçılık değil. Irkçılık ten rengi, dini, milleti için bir insanı ötekileştirmedir. Ben insanların fikir yapısını oluşturan en temel şeyler olan oyun, kitap, dizi/film/video üzerinden insanları yargılıyorum ki bunlar zaten insanlarım kafa yapısı hakkında bilgi verir.
3- Ben LoL oynamasına değil Türkiye de LoL oynamasına karşıyım.
4- Konuyu birisinin köpeği olmaya getiren de sizsiniz kinayeli olarak köpeğiz diyen de sizsiniz..

1- Kardeşim derken? Bu kadar samimiyete gerek yok.
2- Bu ırkçılık değil. Irkçılık ten rengi, dini, milleti için bir insanı ötekileştirmedir. Ben insanların fikir yapısını oluşturan en temel şeyler olan oyun, kitap, dizi/film/video üzerinden insanları yargılıyorum ki bunlar zaten insanlarım kafa yapısı hakkında bilgi verir.
3- Ben LoL oynamasına değil Türkiye de LoL oynamasına karşıyım.
4- Konuyu birisinin köpeği olmaya getiren de sizsiniz kinayeli olarak köpeğiz diyen de sizsiniz..

Hadi kardeşim işine...
Sen onun annesi-babası değilsin.

Geri
Yukarı