En yakın arkadaşlarımdan birinin sevdiğim kızla sevgili olduklarını öğrendim

demoknight

Decapat
Şu aşık oldugu kızı arkadasıyla görüp depresyona girenleri görünce kahkahaya bogulup onlarla dalga geçerdim.
Ama bugün okuldan donerken en yakın arkadaslarımdan birinin sevdiğim kızla sevgili olduklarını öğrendim.
Tamam, kız benim değil ama öyle görünce içim bir garip oldu eve gidene kadar gözümden yaşlar döküldü garip bir şey oldum.
Bu acıyı geçirebilme yöntemi var mı varsa yazarsanız cok sevinirim.

Bak yaşın küçük yaşadığın şeyi olağanüstü bir durum sanabilirsin ancak yaşadığın durumu veya benzerlerini çoğu kişi yaşıyor zaten. Başka ortamlara girersen yeni kişilerden hoşlanırsın o kızı da unutursun. Lise ilişkileri zaten gelip geçici oluyor kendini fazla kaptırmamanı tavsiye ederim.

Şu aşık oldugu kızı arkadasıyla görüp depresyona girenleri görünce kahkahaya bogulup onlarla dalga geçerdim.
Ama bugün okuldan donerken en yakın arkadaslarımdan birinin sevdiğim kızla sevgili olduklarını öğrendim.
Tamam, kız benim değil ama öyle görünce içim bir garip oldu eve gidene kadar gözümden yaşlar döküldü garip bir şey oldum.
Bu acıyı geçirebilme yöntemi var mı varsa yazarsanız cok sevinirim.

Dostum öncelikle bu senin yakın arkadaşım olarak adlandırdığın insanın karaktersizliği, bana soracak olursan eğer ki o çocuk o kızla çıkmadan önce senin bu kızı sevdiğini biliyorsa o çocukla iletişimini kopar. Kıza gelince de kendin de dediğin gibi senin değil bir an önce unutman lazım.

Başka birini sevmek veya hiç sevmemek, bağlanmamak. Üstünden zaman geçsin bu anlarını muhtemelen gülerek hatırlarsın.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı