En yakın nereden Pound bozdurulabilir?

Yaşadığım yer şehir merkezine uzak olduğu için döviz bürosuna gitmem çok zor. Fakat yakınımda ATM'lerin olduğu bir cadde var. Elimdeki poundları hangi ATM'lerden bozdurabilirim bilgisi olan var mı?

LuciFeriaNx

Hectopat
Daha fazla  
Telefon banka uygulaması üzerinden kendinize bir pound hesabı açın. Sonra ATM'den pound hesabınıza yatırın elinizdeki poundları. Banka üzerinden TL hesabınıza aktarın ancak uygulayacağı kur daha düşük olacaktır.

ATM üzerinden direkt TL'ye çevirerek TL hesabınıza da aktarabilirsiniz diye biliyorum ancak her ATM'de olmayabilir bu uygulamalar.

KS
KS
K
Cevaplarınız için teşekkürler. Garanti Bankası'na ait döviz hesabım var fakat ATM, işleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz hatası verdi. 5 farklı ATM'yi de kontrol ettim hiçbirinde döviz bozdurma diye bir seçenek bulamadım. Yakınımda Ziraat Bankası şubesi var. Ziraat Bankasında hesabım yok ama yine de döviz bozdurabilirim değil mi?

LuciFeriaNx

Hectopat
Daha fazla  
Cevaplarınız için teşekkürler. Garanti Bankası'na ait döviz hesabım var fakat ATM, işleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz hatası verdi. 5 farklı ATM'yi de kontrol ettim hiçbirinde döviz bozdurma diye bir seçenek bulamadım. Yakınımda Ziraat Bankası şubesi var. Ziraat Bankasında hesabım yok ama yine de döviz bozdurabilirim değil mi?
Bozdurabilirsin. Neticede yaptığın işten banka da fayda sağlayacak. O yüzden hesabının olup olmadığına bakılmaksızın bozdururlar.​

Yukarı