En zararsız sigara hangisidir?

• Konuyu başlatan Kdr454
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 14B
Vücuda en az hasar veren sigara diye bir şey yoktur. Sigara sigaradır. Sigarayı içinize çekmezseniz vücudunuza herhangi bir zarar vermeyecektir fakat sürekli olarak içerseniz dişlerinize sorun yaratabilir. Öte yandan yine çok içerseniz dudak kanserine kadar gidebilir.

Keyif için içecekseniz tavsiyem purodur. Puro zaten içine çekmelik bir şey değildir, keyifliktir.

Vücuda en az hasar veren sigara diye bir şey yoktur. Sigara sigaradır. Sigarayı içinize çekmezseniz vücudunuza herhangi bir zarar vermeyecektir fakat sürekli olarak içerseniz dişlerinize sorun yaratabilir. Öte yandan yine çok içerseniz dudak kanserine kadar gidebilir.

Keyif için içecekseniz tavsiyem purodur. Puro zaten içine çekmelik bir şey değildir, keyifliktir.

1 Ayda en fazla 5 tane falan içerim o da içime çekmeden, dumanı için sırf. :D
Puro hiç bilmiyorum nasıl bir şeydir acaba, zararsız mı?
Vücuda en az hasar veren sigara diye bir şey yoktur. Sigara sigaradır.

Şöyle bir konu gördüm acaba buradaki markalar daha mı az zararlı?

Sigaraya para vereceğine arada viski veya şarap yapabilirsin. Ayda 1 falan güzel olabilir. Onun dışında rahmetli dedem başta olmak üzere bir çok sevdiğimi sigara denen illet elimden aldı. Babama dahi bıraktırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zararsız mı sence görsel çok şeyi anlatabilir aslında. En kısa zamanda bırakırsınız inşAllah.

Dosya Ekleri

• Sigara-Nikotin.jpg
    Sigara-Nikotin.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 209
Hiç bulaşmayın. Gerçek tiryakiler böyle başlıyor. Kendine böyle bir şey yapmaya değmez. Sürekli boğazında iğrenç bir balgam birikecek. Derin bir nefes aldığında gelen dinginlik bile artık olmayacak. Değer mi?

1 Ayda en fazla 5 tane falan içerim o da içime çekmeden, dumanı için sırf. :D
Puro hiç bilmiyorum nasıl bir şeydir acaba, zararsız mı?

Şöyle bir konu gördüm acaba buradaki markalar daha mı az zararlı?

Sonradan o 5 taneyi içine çekerek içmeye başlıyorsun, bağımlı olursun ve bırakmak istediğinde türlü türlü psikolojik bunalımlara girersin, bence hiç bulaşma. Dumanını soluman bile seni içmiş kadar yapar.

Geri
Yukarı