En zorlandığınız GTA görevi neydi?

Tüm gta serileri içinde ne çok hangi görevde zorlandınız. Bence tren kovalama ve inşaata bomba yerleştirme görevleri çok basitti gereksiz abartıldığını düşünüyorum. Tren görevini 1. denemede, inşaat görevini 2. denemede geçtim zamanında. Bana kalırsa Gta San Andreas'taki "Freefall"(Serbest düşüş) adlı görev. Çok zordu 40-50 denemede geçtim.
Eki Görüntüle 1570552
Eğer "frame limiter" seçeneğini açarsanız, Dodo uçak daha hızlı gidiyor. Evet, GTA San Andreas'ın en zor görevi bu olabilir.

Eğer "frame limiter" seçeneğini açarsanız, Dodo uçak daha hızlı gidiyor. Evet, GTA San Andreas'ın en zor görevi bu olabilir.
Fraöe limiter açınca oyunda çeşitli buglar oluyordu sanırım. Ben açtıktan kısa süre sonra kendiliğimden yerin dibine girmiştim.

İlk oynadığım GTA oyunu GTA 3'tü ve oynadığım sıralarda İngilizcem yoktu. Bu yüzden Deal Steal
isimli görevde benden Yardie Car bul getir denildiğinde sözlük kullanmama rağmen ne yapacağımı bir türlü çözemeyip takılmıştım. O zamanlar evimde internet olmadığı gibi soracak kimsem de yoktu.

GTA Vice City de bombalı bir araba vardı belli bir hızda sürmek gerekiyordu onu geçememiştim. GTA 3 de bir tane araç bulmak gerekiyordu bölüm geçebilmek için bulamayıp oyunu sinirlenip kapatmıştım.
GTA San Andreas ise çok fazla var hangisini söyleyeyim. Mesela.
1- big smoke ile tren üstündeki 4 kişiyi öldürme görevi. Smoke adamakıllı ateş edemiyordu.
2- claude abimizin de bulunduğu o zorlu araba yarışı görevi 3 gün yapamamıştım. Klavyede W tuşu arızalandı onun yüzünden :)
3- Zero'nun RC Battle görevi. O mini helikoptere uyuz oluyordum. Bir de süre var yetiştiremiyordum.
4- uçak sertifika görevleri ve araba sertifikası görevleri. Uyuz oluyordum hele araba sertifikasının son görevi. Bir de arabaya hiç hasar vermeden 2 dakikada şehiri dolaşıp gelmek gerekiyordu. Tam delirmelik.
5- oyunun son görevi. Tam olarak vahşet zorluktaydı. Elinizde taramalı minigun falan yoksa zor bölüm :))

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA San Andreas'da oyuncak gibi ufak bir uçakla belirli hedefleri etkisizleştirme görevi deli etmişti beni. En zorlandığım görev o galiba ilk o geldi aklıma.

İlk oynadığım GTA oyunu GTA 3'tü ve oynadığım sıralarda İngilizcem yoktu. Bu yüzden Deal Steal
isimli görevde benden Yardie Car bul getir denildiğinde sözlük kullanmama rağmen ne yapacağımı bir türlü çözemeyip takılmıştım. O zamanlar evimde internet olmadığı gibi soracak kimsem de yoktu.
İngilizcem olmasına rağmen o görevde araba bulmakta çok zorluk çekmiştim.

GTA Vice City de bombalı bir araba vardı belli bir hızda sürmek gerekiyordu onu geçememiştim. GTA 3 de bir tane araç bulmak gerekiyordu bölüm geçebilmek için bulamayıp oyunu sinirlenip kapatmıştım.
GTA San Andreas ise çok fazla var hangisini söyleyeyim. Mesela.
1- big smoke ile tren üstündeki 4 kişiyi öldürme görevi. Smoke adamakıllı ateş edemiyordu.
2- claude abimizin de bulunduğu o zorlu araba yarışı görevi 3 gün yapamamıştım. Klavyede W tuşu arızalandı onun yüzünden :)
3- Zero'nun RC Battle görevi. O mini helikoptere uyuz oluyordum. Bir de süre var yetiştiremiyordum.
4- uçak sertifika görevleri ve araba sertifikası görevleri. Uyuz oluyordum hele araba sertifikasının son görevi. Bir de arabaya hiç hasar vermeden 2 dakikada şehiri dolaşıp gelmek gerekiyordu. Tam delirmelik.
5- oyunun son görevi. Tam olarak vahşet zorluktaydı. Elinizde taramalı minigun falan yoksa zor bölüm :))

Hocam las venturastan mini gun alıp 2 saniyede geçiliyordu. Sizde belirtmişsiniz. Aynı şekilde GTA VC son görevde lance Vence'i üstte çıkmadan vurabiliyorduk mini gun alırsak.

Bitirdiğim dönemde arkadaşlarıma "GTA san bitirdim" diye hava atıyordum bitirdim demek istemesem pes ederdim sanırım :D.

Hocam kişiye göre değişiyor zorluk ya. Trenle araba kovalama görevini hiç zorlanmadan tekte geçtim bende aslında herkes zorlanmıştı o görevde.

Haklısınız hocam bende tekte geçmiştim herkese hava atıyordum bir de :D hey gidi günler arkadaşlarım daha ilk görevi geçemiyordu

GTA 5'te av görevi vardı hayvanları bir türlü bulamıyordum ya.

Geri
Yukarı