Encard Güvenilir mi?

Picky

Kilopat
Yer
Denizli
Herkese selamlar.

Enpara card'ı 2-3 gün önce güler yüzlü bir beyefendi evime getirip bana bir çok şeyini anlattı ve gitti. Karta başvurmadan önce aklımda soru işaretleri vardı fakat, artık bankamatik kartlarının web üzerinde birçok sitede etkisiz kalması ve bir kredi kartı da almak istemeyişimden dolayı bu kartta karar kıldım. Çok uzatmadan anlatacak olursam, biraz araştırdığımda bu Enpara ile ilgili gerek web üzerinden işlem yapan gerekse hiç haberi olmadan kendi kartı ile ATM'den parası çalınan, bir şekilde bilgileri kopyalanan insanların şikayetlerini okudum ve daha hiç kullanmadan Encard'a olan güvenim gitti sayılır. Böyle sorunlar yaşamış olan var mı? "Bas biriktir" gibi seçeneklerinden faydalanıp birikim yapmayı düşünüyordum fakat şu an karta bakiye yüklemeye korkuyorum.
Bu konuda tecrübeli olan arkadaşlardan bilgi edinmek isterim. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
EnPara'yı yaklaşık 2 yılı aşkındır aktif olarak kullanmaktayım. Şu ana kadar benim gözümde en iyi müşteri hizmetlerine ve desteğine sahip karttır benim için.
Çok önceden kartları Çipli değildi. Kart kopyalanma gibi sorunlar olmuş olabilir.
Daha sonra alınan bir karar ile yaklaşık 1 yılı aşkındır kartları Çipli ve güvenilir.
Rahatlıkla kullanabilirsin, ben hiçbir sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı