Enduro bisiklete downhill maşası takmak

L1LEGE

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben enduro bisiklet almak istiyorum. O bisiklete downhill maşası takabilir miyim? Taksam sıkıntı çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü Türkiye'de internetten (sahibinden.com olmadığı sürece) downhill bisiklet araştırdığımda yoktu o yüzden böyle bir şey aklıma geldi veya en fazla 30.000 TL'ye downhill bisiklet öneriniz varsa Türkiye'de önerebilirsiniz.
Simdi oncelikle sizin zaten enduro bisikletine takacaginiz downhill masasini yurt dışından alacaksin ve vergisi, kargosu derken artacak fiyati.

Son düzenleyen: Moderatör:
Simdi oncelikle sizin zaten enduro bisikletine takacaginiz downhill masasini yurt dışından alacaksin ve vergisi, kargosu derken artacak fiyati.

Onda doğru söylüyorsunuz peki yurt dışından nasıl alışveriş yapabilirim direk bisikleti almak için Türkiye'ye gönderen mağazalar var mı?

Onda doğru söylüyorsunuz peki yurt dışından nasıl alışveriş yapabilirim direk bisikleti almak için Türkiye'ye gönderen mağazalar var mı?
chainreactioncycles.com dan bisiklet alabilirsiniz, onun disinda belli basli markalar kendi siteleri uzerinden satis yapiyor fakat Turkiyeye yollayan marka yok diye biliyorum maalesef.

chainreactioncycles.comdan bisiklet alabilirsiniz, onun disinda belli basli markalar kendi siteleri uzerinden satis yapiyor fakat Türkiye'ye yollayan marka yok diye biliyorum maalesef.

Biraz geç oldu ama sormak istiyorum: Bu chainreactioncycles sitesini daha önce de gördüm bu forumda, bu site Türkiye'ye ürün gönderebiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı