Enerji ve Dayanıklılık Takviye Tavsiyesi

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba arkadaşlar,

HIIT ve Crossfit tarzı bir antrenmana başladım bu aralar. Malum bir süre sonra insanı tükenme noktasına getirebilen antrenmanlar bunlar. Bilenler biliyor zaten. Enerji artışı veya dayanıklılık amaçlı takviye ürünleri biraz inceledim ama çoğunluğu kafein ekstrelerini öneriyor. Ben zaten evde makine sayesinde espresso ile kafeini yeterince alabildiğimi düşünüyorum. Bunun dışında bir önerisi olabilecek veya kullandım memnun kaldım dediğiniz ürün varsa değerli bilgilerinizi almak isterim.

Not: Sağlık açısından bilinçli biriyimdir, merak etmeyin. Çoğu ürünün kullanım şekilleri konusunda bilinçliyimdir. Daha çok tavsiyeler üzerinden mesaj atarsanız çok sevinirim.

L-Karnitin kullanabilirsin bana felaket enerji veriyor
Power System ve Multipower markalarının L-Carnitin ürünlerini kullandım ama nedense biraz hüsrana uğramıştım. Ya da çok büyük bir beklenti içine de girmiş olabilirim bilemedim.

Taurine hiç kullanmadım açıkçası.

Power System ve Multipower markalarının L-Carnitin ürünlerini kullandım ama nedense biraz hüsrana uğramıştım. Ya da çok büyük bir beklenti içine de girmiş olabilirim bilemedim.

Taurine hiç kullanmadım açıkçası.
Hardline markasının L-Karnitin'ini dene bir de Türk markası belki işe yarar. :)

Hardline markasının L-Karnitin'ini dene bir de Türk markası belki işe yarar. :)
Belki de:) Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı:)

Bir de bir arkadaş şu ürünü tavsiye etti. Taurine B12 falan her şey var ama fazla mı onu da bilemedim:)

Belki de:) Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı:)

Bir de bir arkadaş şu ürünü tavsiye etti. Taurine B12 falan her şey var ama fazla mı onu da bilemedim:)

Fiyatı çok fazla, şimdi aklıma geldi Pre Workout var bir de ama ben hiç kullanmadım.

Makinetalha'nın kahvaltı tarifi vardı yulaflı pizza yapıyordu.Eskiden onu sabahları yapardım ve enerji verdiğini düşünüyorum.Youtubeden bak istersen,
denemekten zarar gelmez.

Makinetalha'nın kahvaltı tarifi vardı yulaflı pizza yapıyordu.Eskiden onu sabahları yapardım ve enerji verdiğini düşünüyorum.Youtubeden bak istersen,
denemekten zarar gelmez.
Kanka o tür enerji veren şeyler değil, ben yemek yemeden idmana gidip ağırlık çalışıyorum mesela.
Kafein türevi şeyler vücutta adrenalin hormonunu salgılattığı için bir enerji verir. Olay yemek değil yani. Aldığın Kafein Mg'ı. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı