Enes Batur izlenme sayıları ve izleyicileri

Girip bakarsanız yarısı ünlülerin isimlerini kullanan kişiler.
Öyle zaten. Enes Batur'un herhangi bir videosunu açın yorumlara bakın 'Allah'ı sevenler like atsın', 'Kanalıma abone olana abone olurum', '... yap diyenler +1', 'Kanalımda ... yaptım kesinlikle izleyin' gibi gibi yorumlar bulunuyor ve kitlesinin buradan 12 yaş altı olduğu belli oluyor.

Dediğiniz gibi toplam 1.000.000 izlense bile, 250.000 düzgün izleyen vardır.

Pewdipie'da 106m aboneye sahip ama 3-8m arası izleniyor. Zaten F5 yapınca izlenme artıyor. Saçma bir sistem. Beğenilere bakmak daha mantıklı.

Ama pewdipieın yorumlarında fake hesaplar bu kadar fazla değil.
Öyle zaten. Enes Batur'un herhangi bir videosunu açın yorumlara bakın 'Allah'ı sevenler like atsın', 'Kanalıma abone olana abone olurum', '... Yap diyenler +1', 'Kanalımda... Yaptım kesinlikle izleyin' gibi gibi yorumlar bulunuyor ve kitlesinin buradan 12 yaş altı olduğu belli oluyor.

Dediğiniz gibi toplam 1.000.000 izlense bile, 250.000 düzgün izleyen vardır.

Aslında bunları engelleyebilirdi. Ama kolay para kazanmayı tercih etti. Kaliteli bir kanala sahip olmak yerine sadece prim yapmaya gelen kişilerin tercih ettiği bir kanal olmayı seçti. 5 6 yıl önceki videoları şunankilerden daha kaliteli.
Kanıtınız var mı hocam bot olduğunda dair?
Screenshot_20210120-021950_YouTube.jpg

Ama pewdipieın yorumlarında fake hesaplar bu kadar fazla değil.

Aslında bunları engelleyebilirdi. Ama kolay para kazanmayı tercih etti. Kaliteli bir kanala sahip olmak yerine sadece prim yapmaya gelen kişilerin tercih ettiği bir kanal olmayı seçti. 5 6 yıl önceki videoları şunankilerden daha kaliteli.

Eki Görüntüle 843924
Screenshot_20210120-022244_YouTube.jpg
Screenshot_20210120-022206_YouTube.jpg

Benim de içimde kalmasın diye konu açarak, bedava Enes batur reklamı yaptın ya daha ne diyeyim.

Reklam yapmak için fazla bilinmedik olması lazım. Zaten bu konuyu açan kisiler biliyor.

Geri
Yukarı