Enes Batur, şehit öğretmen Aybüke Yalçın'ın okuluna Robotik Kodlama sınıfı yaptırdı

Enes Batur 4 yıl öce Batman'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen öğretmen Aybüke Yalçın'ın görevli olduğu okula Robotik Kodlama sınıfı açtı.

1623265032945.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Enes Batur pek sevdiğim birisi olmasa da bu hareketi gerçekten takdire şayan. Helal olsun, ne diyelim.

Konu açılalı çok olmuş ama ben yine de fikrimi belirteyim eğer gerçekten içinde hayır işlemek olsaydı bunu kameralar önünde yapmazdı bu gösteriş için yapılan hayır her şeyi geçtim şehit olan bir öğretmenin adını kullanmış günah.

Konu açılalı çok olmuş ama ben yine de fikrimi belirteyim eğer gerçekten içinde hayır işlemek olsaydı bunu kameralar önünde yapmazdı bu gösteriş için yapılan hayır her şeyi geçtim şehit olan bir öğretmenin adını kullanmış günah.
Bırakın yapsın kime ne zararı var, ek olarak bi elin yaptığını diğer el görmez gibi saçma sapan laflardan hiç haz etmem.

Görmediğimiz iyilikleri de vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı