Engelli Küçük Kız Çocuğuna Youtube'de Küfreden İnsanlar

Bir kaç videosunu izledim de hastalığı olmasına rağmen gayet kaliteli ve başarılı videolar çekmiş ufaklık. :) Allah şifalar versin. :) Dalga geçen ve alay eden tipler pek göremedim ben. Görsem bile karşılık olarak cevap verenler çıkıyor zaten. O dalga geçenlerin insan dışı bir varlık olduğunu düşünüyorum. Bu yaşında bile yaratıcı videolar üretip çekiyor. O yüzden o abone sayısını sonuna kadar hak ediyor ve hak edecekte!

O küfür edenleri alacaksın eski sistem vereceksin sopayı, ama adam sanıp bizi suçlu bulacaklar.
Neyse asıl mesajıma gelirsem. Evet kanal ve sahibi cidden tatlı, ancak bu tip kanallarda bazı olaylar cereyan edebiliyor, örneğin adam sırf engelli veya hasta diye kanala abone oluyor, her videoyu beğeniyor, yorum yazıyor daha sonra her şeyi bırakıyor abonelikten çıkıyor vs. sonra böyle kanal sahiplerinin daha fazla üzülmesine neden oluyor. Ben sadece buraya karşıyım. Destekleyecekseniz veya destekleyecek isek tam yapalım yoksa hiç yapmayalım.

O küfür edenleri alacaksın eski sistem vereceksin sopayı, ama adam sanıp bizi suçlu bulacaklar.
Neyse asıl mesajıma gelirsem. Evet kanal ve sahibi cidden tatlı, ancak bu tip kanallarda bazı olaylar cereyan edebiliyor, örneğin adam sırf engelli veya hasta diye kanala abone oluyor, her videoyu beğeniyor, yorum yazıyor daha sonra her şeyi bırakıyor abonelikten çıkıyor vs. sonra böyle kanal sahiplerinin daha fazla üzülmesine neden oluyor. Ben sadece buraya karşıyım. Destekleyecekseniz veya destekleyecek isek tam yapalım yoksa hiç yapmayalım.
Bu kullanıcıya kalmış bir şey. Adam ilk abone olduğunda videolarını ve içeriğini beğenir. Daha sonra kanal sahibi kanalın içeriğini bozup videoları kalitesizleşmeye doğru giderse kişi aboneliğini vb. çekebilir. Bu çok doğal ve kişinin hakkıdır. Kanal sahibi her ne kadar engelli biride olsa sonuçta daha sonra içeriğini beğenmediğin kanalı bırakabilirsin.

Senin dediğin gibi olsa insanlar kanal sahibinin engelli olmasından prim yaptığını savunabilir. Beğenen destekler, beğenmeyen de desteğini çeker. Bu kadar basit.

Söylediklerimde anlaşılmayacak bir taraf yok severse desteklesin sonra beğenmezse yine bırakabilir. Ancak bakın altını çiziyorum, sadece engelli veya hasta diye desteklemeyin diyorum. Umarım açıklayıcı bir cümle olmuştur.

Arkadaşlar bunların hepsi "maynkıraftçı" veletler hani burada diyorsun ama gerçekte bir şey diyemiyorsun karşına çıkmıyor olmuyor işte. Ne bileyim masumu koruyamıyorsun çok koyuyor maalesef insanlık ölmüş. Ben bile artık inanamıyorum 10 yaşındaki çocuğa insanlık dersi gibi öğüt veriyoruz ama dur da diyemiyoruz. Bu koyuyor abi Enes Batura laf atamıyorsun adam marka olmuş isminin olduğu yerde kötü bir sey geçerse telif yiyorsun bu koyuyor abi. "Maynkiraftci" çocuklar kendini YouTube platformunu maalesef sardı. Bu insanlık değil 21.yüzyıldayız Bizim Ülkemizde 10 yaşındaki çocuğa insanlık dersi veriyoruz şu gibi bir insan 20'sinde ölür 70'inde gömerler. 21. Yüzyıldayız önümüzde daha çok şey var ama biz şimdiden ölmüşüz anlayana güzel örnek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı