Engelli tarifesi olan ISS önerisi

LittleGuy

Hectopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Dedemin engel seviyesi %92 ve bundan faydalanarak 1.derece akrabası olduğum için faydalanabiliyorum. (Kötü amaçla kullanmıyorum hizmetlerini, o da kullanıyor.)
Bazı ISS'ler engellilere özel indirimler yapıyor, mesela TurkNet aylık 75TL gibi günümüz şartlarına göre makul bir fiyat veriyor. Başka engelli indiriminden faydalanabileceğimiz ISS'ler var mı?

Altyapı sonuçları:
TurkNet - 83 Mbps.
Türk Telekom -VDSL hizmeti.
Millenicom - 83 Mbps.
Kablonet - altyapı yok.
NetSpeed - 83 Mbps.

Dedemin engel seviyesi %92 ve bundan faydalanarak 1.derece akrabası olduğum için faydalanabiliyorum. (Kötü amaçla kullanmıyorum hizmetlerini, o da kullanıyor.)
Bazı ISS'ler engellilere özel indirimler yapıyor, mesela TurkNet aylık 75TL gibi günümüz şartlarına göre makul bir fiyat veriyor. Başka engelli indiriminden faydalanabileceğimiz ISS'ler var mı?

Altyapı sonuçları:
TurkNet - 83 Mbps.
Millenicom - 83 Mbps.
Kablonet - altyapı yok.
NetSpeed - 83 Mbps.
Şu an benim burada anlamadığım tek şey dedenizin 1. derece akrabanız olması. Babanız aracılığıyla mı kullanacaksınz?

Altyapı sonuçları:
TurkNet - 83 Mbps.
Millenicom - 83 Mbps.
Kablonet - altyapı yok.
NetSpeed - 83 Mbps.
Comnet de engelli indirimi uyguluyor. Düşünebilirsin.

Geri
Yukarı