EngnSpor Instagram Sayfası Güvenilir mi?

Yer
PSU
Arkadaşlar merhaba. Instagram'da uzun süredir EngnSpor sayfasını takip ediyorum. Dolandırıcı olan sayfalardan değil, Shopier kullanan, müşteri memnuniyeti iyi bir sayfa gibi geldi bana. Ancak ürünlerin rahatlık sağlık açısından kaliteleri sizce ne denli kötüdür? Forumda bu sayfadan veyahut benzeri sayfalardan replika ayakkabı kullanmış kişiler memnun musunuz? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Instagram'da uzun süredir EngnSpor sayfasını takip ediyorum. Dolandırıcı olan sayfalardan değil, Shopier kullanan, müşteri memnuniyeti iyi bir sayfa gibi geldi bana. Ancak ürünlerin rahatlık sağlık açısından kaliteleri sizce ne denli kötüdür? Forumda bu sayfadan veyahut benzeri sayfalardan replika ayakkabı kullanmış kişiler memnun musunuz? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Bence Instagram'dan ayakkabı almayın.

Bence Instagram'dan ayakkabı almayın.
Hocam aslında tam olarak İnstagram sayfası da sayılmaz. Satış mağazaları da varmış. Müşteriler memnun ancak ayak sağlığı açısından endişeliyim. Gerçi şöyle, esnafta orijinal olmayan ayakkabıya 150TL verip giyiyoruz, 400TL`lik sattıkları yurt dışı ithal replika ayakkabı esnafların sattığına nazaran ne kadar daha az kaliteli olabilir? Biraz burada endişem yıkılıyor.

Shopier üzerinden kurusıkıdan bozma silah satan bile gördüm. Sayfanın kaç takipçisi var? Ve tavsiyem Instagram gibi mecralardan almayın.

Almayın. Rahatlığı geç ayakkabı dayanmıyor ama en basitinden düz Air Force bile olmuş 2000 TL. Ne yapacağımızı şaşırdık.

Shopier üzerinden kurusıkıdan bozma silah satan bile gördüm. Sayfanın kaç takipçisi var? Ve tavsiyem Instagram gibi mecralardan almayın.
Sayfa bu hocam. Ürünlere ve Shopier`den fiyatlara bakabilirsiniz. Air Force, Superstar vs var...

Hocam aslında tam olarak Instagram sayfası da sayılmaz. Satış mağazaları da varmış. Müşteriler memnun ancak ayak sağlığı açısından endişeliyim. Gerçi şöyle, esnafta orijinal olmayan ayakkabıya 150TL verip giyiyoruz, 400TL'lik sattıkları yurt dışı ithal replika ayakkabı esnafların sattığına nazaran ne kadar daha az kaliteli olabilir? Biraz burada endişem yıkılıyor.

Amazon'da indirim kovalayın. Geçen haftalarda 1000TL'lik pumalar 600 TL bandından satıldı. Bazı yine 1000 TL bandında Nike ve Adidas'lar da güzel indirimli fiyattan satıldı. Biraz bakının belki iyi bir indirimle güzel bir ayakkabı denk gelir.

Amazon'da indirim kovalayın. Geçen haftalarda 1000TL'lik pumalar 600 TL bandından satıldı. Bazı yine 1000 TL bandında Nike ve Adidas'lar da güzel indirimli fiyattan satıldı. Biraz bakının belki iyi bir indirimle güzel bir ayakkabı denk gelir.
Evet o da mantıklı bir seçenek. Gönlümde olan model Air Force olduğu için ondan replika yönelimine giriyorum aslında. Çünkü gerçekten neredeyse hiç güzel indirim almayan bir model Air Force...

Hocam aslında tam olarak Instagram sayfası da sayılmaz. Satış mağazaları da varmış. Müşteriler memnun ancak ayak sağlığı açısından endişeliyim. Gerçi şöyle, esnafta orijinal olmayan ayakkabıya 150TL verip giyiyoruz, 400TL'lik sattıkları yurt dışı ithal replika ayakkabı esnafların sattığına nazaran ne kadar daha az kaliteli olabilir? Biraz burada endişem yıkılıyor.

Orijinal ayakkabılar, kendi ayağınızın şeklini alarak deforme olur ve ayak ortopedinizi bozmaz fakat replikalarda nasıl bir malzeme kullanılıyorsa ayağın şeklini almaz ve ayak ortopedinizi bozar. Paradan tasarruf edeyim derken sağlığınızdan olursunuz.

Geri
Yukarı