Şubesiz bankacılığın öncülerinden finansbank altyapısındaki Enpara.com un bu kampanyasından bugün haberdar oldum. Paylaşmak istedim. Hala 3 ay kullanabiliriz.
Finansbank Enpara.com - Masrafsız Ücretsiz Dijital Bankacılık | Enpara.com

Kendi sayfasında da dediği üzere;
Steam, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Playstation, Karnaval One ve Deezer üzerinden 31/12/2015'e kadar Encard'ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50'si bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.

Her ay Steam, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Play Station, Karnaval One ve Deezer üzerinden toplam 50 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade yapılacaktır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda 50 TL'nin üzerindeki tutar için iade yapılmayacaktır. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir.

Çok geç keşfettim çok :( Her ay bir oyuna 25TL indirim demekti bu. Hiç olmadı steam cüzdana atardım her ay 50 TL. 25i iade oh miss.

Tekrar merhabalar,
Salı günü yapmış olduğum başvurumdan sonra bugün Enpara.com dan işyerime geldiler ve sözleşmem ile Encard ımın bulunduğu, not defteri ve kalem hediyeli paketimi teslim ettiler. Kartım yarın alışverişe açılacakmış. Ben de bugün hesabıma para yatırıp yarın steam cüzdana 50TL yükleyip 25TL sini önümüzdeki ay çerisinde iade alacağım. Bu şekilde 3 ay boyunca Steam Cüzdana attığım 50 TL ler bana 25 TL ye gelecek. Yılsonu indirimlerini değerlendirmeyi düşünüyorum.
Önümüzdeki yıl boyunca da muhtemelen bu kampanyanın devam edeceğini söylediler.
20151008_124838.jpg

Geç de olsa bu fırsattan yararlanabileceğim için mutluyum. Keşke daha önce öğrenmiş olsaydım. İstediğim oyunları yarı fiyatına almak demek benim için. Korsana hayır indirime evet :)) Artık Far Cry 4 ve Witcher 3 indirimlerini takip edeceğim.

Geçen sene sonu kampanya bitmişti uzatmışlardı. Bu yılda uzatabilirler bakalım. Facebook'tan kampanya uzatma mesajları atmaya devam.

Aynen kampanyanın devamı için ben de mesaj yolladım.

Şubesiz bankacılık sisteminde 1 hesabınız (TR IBANlı) oluyor ve buna bağlı bir Encard (bankamatik kartı) oluyor. Hesaba para yatırıp onu harcıyorsunuz. İninal kartla aynı mantık aslında. Tüm finansbank atmlerinden ücretsiz diğer banka atmlerinden ücretli işlem yapabiliyorsunuz. Hesaba yatırdığınız paraları ister Encard kullanarak ister eft yaparak harcayabiliyorsunuz. EFT, Hesap işletim ücreti, fatura yatırma vs gibi işlemlerin herhangi bir ücretlendirmesi yok.
Yıllardır Finansbankla çalışmama rağmen bunu yeni öğrendim. Kaçan 9 aya yanıyorum. Bugün 50TL Steam Cüzdana yükledim. Her ay 50 TL yüklerim artık.

Şubesiz bankacılık sisteminde 1 hesabınız (TR IBANlı) oluyor ve buna bağlı bir Encard (bankamatik kartı) oluyor. Hesaba para yatırıp onu harcıyorsunuz. İninal kartla aynı mantık aslında. Tüm finansbank atmlerinden ücretsiz diğer banka atmlerinden ücretli işlem yapabiliyorsunuz. Hesaba yatırdığınız paraları ister Encard kullanarak ister eft yaparak harcayabiliyorsunuz. EFT, Hesap işletim ücreti, fatura yatırma vs gibi işlemlerin herhangi bir ücretlendirmesi yok.
Yıllardır Finansbankla çalışmama rağmen bunu yeni öğrendim. Kaçan 9 aya yanıyorum. Bugün 50TL Steam Cüzdana yükledim. Her ay 50 TL yüklerim artık.

Peki bu hesaptan düzenli olarak hesap işletim ücreti vb. bir ücret kesiyorlar mı ? Fırsatçı banka çok malumunuz yasal olmamasına rağmen bir şeyler uydurup para kesiyorlar ondan soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı