Enpara harici kredi kartı tavsiyesi

Yapı Kredi Play Kart tavsiye ederim. Bankalar tarafından hiç tanınmadığım üniversite 1. sınıf zamanında sıkıntı çıkartmadan göndermişlerdi kartı :) ilk kredi kartımdır.

Free'den de ret geldi. Herhalde ilk kartını alanlar ana karnında yüksek kredi notuyla doğuyor. Başka bir açıklaması olamaz.
Genelde onların şansları maaş bankaları veya öğrenci kartları oluyor.

Bunu deneyebilirsiniz.
Elinizde nakit paranız varsa Kuveyt Türk gibi bankalardan blokeli kart alabilirsiniz.

O ne demek bilmiyorsanız:

1100 TL (veya başka bir miktar) veriyorsunuz ve size 1000 TL gibi bir kart veriyorlar. Ödemeleri asgari olmuyor ve tamamını ödüyorsunuz fakat düzenli öderseniz kredi notunuz oluşuyor.

Kredi notunuz oluşunca çoğu banka size onay verecektir tahminimce.

Bunu deneyebilirsiniz.

Bakacağız bakalım, ilallah ettirdiler sanki bankayı dolandırıp kaçacağım. Haydi öbür bankalar neyse de Enpara ne alaka onu çözemedim. 3 senede hesaba 20 bin'e aşkın giriş bir o kadar da çıkış var neden güvenmiyorlar anlamıyorum.

Bunu deneyebilirsiniz.

Bu teminatlı karta biraz baktım da 1100 lira verip 100 lirasına mı rehin koyuyor yoksa bütün limite mi? Yani 1000 lira limit verdiler ben oradan ayda 300-500 harcasam dahi o parayı isteyecekler mi? Benim anladığım 1100 liranın tamamına rehin koyacaklar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı