Enpara için imza atmak sorun çıkarır mı?

Techno Pc

Picopat
Enpara kartımı teslim aldım, alırken kimlik istediler. Bir de imza atmamı istediler. Sözleşmeli yazıyordu, bir de biraz korktum. Başıma herhangi bir sıkıntı gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Techno Pc

Techno Pc

Picopat
Ve galiba kimliğimin fotoğrafı çekildi şikayet var da da biri konu açmış bununla ilgili.

Utku Girgin

Gigapat
Süper Moderatör
Makaleler
17
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Banka hesabı için tabii ki sözleşme imzalamanız gerekiyor. Standart bir işleyiş. Hiçbir sorun olmaz.

Müşteri hakkında bilgi ve müşteriden izin olmadan size nasıl hizmet versinler?

KS
Techno Pc

Techno Pc

Picopat
Bunların olması gerekli. Sadece Enpara biraz daha dijital bir prosedür kullanıyor. İçiniz rahat olsun kısaca.
Çok teşekkür ederim çok korktum başta kimlik fotoğrafı çekilince falan malum haberlerde izliyoruz paronayak oldum.
Banka hesabı için tabii ki sözleşme imzalamanız gerekiyor. Standart bir işleyiş. Hiçbir sorun olmaz.

Müşteri hakkında bilgi ve müşteriden izin olmadan size nasıl hizmet versinler?
Hocam kimlik olayından sıkıntı gelmez değil mi?

Surpryze

Picopat
Yer
İstanbul
Çok teşekkür ederim çok korktum başta kimlik fotoğrafı çekilince falan malum haberlerde izliyoruz paronayak oldum.

Hocam kimlik olayından sıkıntı gelmez değil mi?

Hocam herhangi bir bankaya hesap açmak için gittiğinizde kimliğinizin fotokopisini çıkartıyorlar ve onlarda kalıyor. Bir sıkıntı olcağını düşünmüyorum.

KS
Techno Pc

Techno Pc

Picopat
Hocam herhangi bir bankaya hesap açmak için gittiğinizde kimliğinizin fotokopisini çıkartıyorlar ve onlarda kalıyor. Bir sıkıntı olcağını düşünmüyorum.
Olursa da artık bu da kanıt olmuş olur içim çok rahatladı ben çok korktum ilk başta.

Yukarı