Enstrüman önerisi

Onurkurklu

Hectopat
Yer
Bursa, TÜRKİYE
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2,5 yıldır gitar çalıyorum. Teknik bilgim iyidir. 1 klasik 1 elektro gitarım var. Klasik bayağı iyi elektro ise başlangıç seviyesinde bir gitar. Şu sıralar okulda hoca bas gitar çaldırmaya başladı. Şu an orkestrada olan bas gitarcı seneye mezun olacağından benim geçme ihtimalim yüksek. Şu sıralar da yeni enstrüman alacağım. Fakat kararsızım. Bas mı alsam? Elektro gitar mı alsam? Yoksa saksafon mu alsam? Ne önerirsiniz ve hangisi daha zevklidir?

Hepsi çok zevklidir. Enstrümanlar ayırt edilemez <3 :) Hepsini deneyin, size en çok hitap ettiğini düşündüğünüzü alın. Şahsen şu an sadece 2 elektrom var, ama hedefim birkaç tane daha elektro (bir American Professional Strat, PRS Cu24 vs.), piyano, keman, saksafon ve keman almak. Bunların hepsini fonlamak da uzun bir zamanımı alacak gibi 🤣

Hepsi çok zevklidir. Enstrümanlar ayırt edilemez <3 :) Hepsini deneyin, size en çok hitap ettiğini düşündüğünüzü alın. Şahsen şu an sadece 2 elektrom var, ama hedefim birkaç tane daha elektro (bir American Professional Strat, PRS Cu24 vs.), piyano, keman, saksafon ve keman almak. Bunların hepsini fonlamak da uzun bir zamanımı alacak gibi 🤣
Uzun zamandır elektrom var. Gitarda baya iyi oldum zaten. Fakat yeni elektro almak isterim. Az çok idare ediyor zamanla alabilirim. Bas ile saksafon arasındayım. Bas istiyorum ama saksafonda güzel. Sanırım deneyip seçmek en iyisi.

Üflemeli çalgıların tadı bir başka olur. Üflemeli çalgılardan 4 yıldır çalmış olduğum olduğu Ney'i öneririm. Ses çıkartması bir hayli zordur, öğrenmeside zaman alır ama çok güzel bir enstrüman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı