Entrumental parçam nasıl olmuş?

ahmetdurmus.16

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle hayırlı sahurlar, bugün Hugola'nın 4 DJ videosunu izlerken bir anlık gaza gelip daha önce hiç alakam olmamış bir türde müzik yapmayı denedim, sizce nasıl olmuş yorumlar mısınız?
Not: Bu işte profesyonel olduğumu söylemiyorum hatta aksine yeniyim ve öğrenmeye çalışıyorum. Bu yüzden sadece yorum atmış olmak için gelipte lekelemeyin, nasıl düzelticeğimi, nasıl daha güzel yapabileceğimi söylerseniz daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle hayırlı sahurlar, bugün Hugola'nın 4 DJ videosunu izlerken bir anlık gaza gelip daha önce hiç alakam olmamış bir türde müzik yapmayı denedim, sizce nasıl olmuş yorumlar mısınız?
Not: Bu işte profesyonel olduğumu söylemiyorum hatta aksine yeniyim ve öğrenmeye çalışıyorum. Bu yüzden sadece yorum atmış olmak için gelipte lekelemeyin, nasıl düzelticeğimi, nasıl daha güzel yapabileceğimi söylerseniz daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bass konusuna ağırlık verirsen baya gideri var.

Size bir tavsiye vereyim. Bir dahakine bütün enstrümanları aynı notanın key'inde programlayın. Biri La'da, diğeri Do'da. Hepsi ayrı ayrı takılıyor. Bir de ana melodiye çok yüklenmişsiniz. Fena değil. Ama üzerine fazla bir şey eklemişsiniz. Tüm melodi aynı gidiyor. Sıkıyor o da bir yerden sonra. Melodiyi ufaktan ufaktan değiştirin şarkı ilerledikçe. Chorus, Bridge, Breakdown, Intro, Outro gibi şarkıyı bölen parçaları öğrenin, çok daha derli toplu olur ve ne dediğimi anlarsınız.

Hocam çok güzel olmuş ama videodaki sese duyarlı göstergeyi değiştirin.

Size bir tavsiye vereyim. Bir dahakine bütün enstrümanları aynı notanın Key'inde programlayın. Biri La'da, diğeri Do'da. Hepsi ayrı ayrı takılıyor. Bir de ana melodiye çok yüklenmişsiniz. Fena değil. Ama üzerine fazla bir şey eklemişsiniz. Tüm melodi aynı gidiyor. Sıkıyor o da bir yerden sonra. Melodiyi ufaktan ufaktan değiştirin şarkı ilerledikçe. Chorus, bridge, breakdown, ıntro, outro gibi şarkıyı bölen parçaları öğrenin, çok daha derli toplu olur ve ne dediğimi anlarsınız.

Eleştiriniz ve tavsiyeliriniz için çok teşekkür ederim dediklerini uygulayacağım.
Hocam çok güzel olmuş ama videodaki sese duyarlı göstergeyi değiştirin.

Teşekkür ederim, o videoyu 6 FPS de yapmıştım o yüzden kötü gözüküyor.
Bass konusuna ağırlık verirsen bayağı gideri var.

Bende onu şarkıyı yükledikten sonra fark ettim haklısınız, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı