Envanterimdeki AK47 Neon Rider skini gerçekten değerli mi?

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, bugün bir AK-47 Neon Rider takas ettim, float değeri 0.1515899747610092. CS Money sitesi takasta 160₺ float bonusu veriyor fakat takas yaparken diğer skinler de pahalı olduğu için bunu yapmak istemiyorum. Sizce CS Money'in marketinde satsam yine aynı paraya satabilir miyim? 7 gün beklemeli miyim? Steamdeki 105 adet skinde de bu float değeri yok.
1664924560743.png

Son düzenleme:
CS money marketinde aynı paraya satamazsın. Direkt olarak normal satarsan belki %25 değil de %20 indirim oranı ile satabilirsin.

Steam market değil, ByNoGame ya da Gamesatis tarzı sitelerde satabilirsin. Mantıklı bir fiyat belirlersen 1 hafta falan sonra ben de alabilirim.
Ben parayı yine steame geri yatıracağım zaten. Steamde 675 ₺ye satarsam 580 ₺ falan geri geliyor. Bynogamede 580 ₺ geri gelmesi için 650₺ fiyatla satmam gerekiyor. Bu fiyata alacaksanız 1 hafta sonra ilana koyabilirim.

Ben parayı yine steame geri yatıracağım zaten. Steamde 675 ₺ye satarsam 580 ₺ falan geri geliyor. Bynogamede 580 ₺ geri gelmesi için 650₺ fiyatla satmam gerekiyor. Bu fiyata alacaksanız 1 hafta sonra ilana koyabilirim.
Sen de eline geçecek para ile %25 oranında skin alabilirsin bu tarz sitelerden. Genel olarak al-sat böyle işliyor. Daha düşük bir indirim oranıyla satarsın ve daha yüksekle alırsın. Güncel fiyatın %20'si ile alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı