EOS 2000D şarj süresi nasıl uzatılır?

ZeroPoint01

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Uzun araştırmalar sonucunda çözüm bulamadığım bir olay mevcut. Canon EOS 2000D adlı bir kameram var. YouTube için kayıt yaparken OBS tarafından kamerayı kullanıyorum. Tam şarj 25-30 dakika gitmekte. Direkt elektrik bağlantısı olan bir aparat veya şarj aleti var mı? En azından kamera 2-3 saat açık kalmasını istiyorum. Kamera devamlı şarjda kalacak bu sayede kapanmayacak. Ünlü yayıncıların yaptığı gibi 8-9 saat yayındalar ve kullandıkları kameralar DSLR'i kameralar. Nasıl oluyor bu? Vatan vb birçok teknoloji mağazasına sordum ama bilen çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir ürün var. EOS 2000D cihazınızın kullandığı bataryaya uyumlu modeli alırsanız işe yarar gibi gözüküyor.

Böyle bir ürün var. EOS 2000D cihazınızın kullandığı bataryaya uyumlu modeli alırsanız işe yarar gibi gözüküyor.
Eyvallah hocam yurt dışında var bakalım türkiyede araştırıyorum en azından bir ilerleme kaydettim

Böyle bir durumda arama kritlerleriniz bunun gibi olursa rahatlıkla bula bilirsiniz haftaya alacağım ürünü buldum Eos 2000d güç adaptörü
250 lira, maksimum en uçuk ihtimalle 500 liraya mal olur size bu ürün. Ömürlük bir ürün. Amazon güvencesi de var. Bence kaçırmayın.
Sizin öneriniz sayesinde buldum direk amazondan alıcam sizin verdiğinizde uyumlu değilmiş ama farklı modellerinde bula bildim çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı