Epic Games 0 b/s sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

meraklıteknopat

Femtopat
Epic Games'ten GTA 5 indiriyordum ardından elektrikler gitti ve bilgisayar kapandı. Bilgisayar kapanmadan önce 3 saat gibi bir sürede 60 GB'ye yakın indirmiştim fakat elektrikler gittikten sonra yeni açtığımdan beri inanılmaz yavaş öyle ki indir kısmında 0b/s yazıyor ve veri inmiyor. Yaklaşık 7 saatte sadece 10 GB indirebildim.
Keza yazma kısmıda 0b/s gözüküyor. Bazen yazma kısmında 200 mb/s görüyor ve o sürede 20 30 MB iniyor. Okuma kısmı da aynı şekilde 0m/s.
Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. :)
Epic gamesten gta 5 indiriyordum ardından elektrikler gitti ve bilgisayar kapandı. Bilgisayar kapanmadan önce 3 saat gibi bir sürede 60 gb ye yakın indirmiştim fakat elektrikler gittikten sonra yeni açtığımdan beri inanılmaz yavaş öyleki indir kısmında 0b/s yazıyor ve veri inmiyor yaklaşık 7 saatte sadece 10 gb indirebildim.
keza yazma kısmıda 0b/s gözüküyor. Bazen yazma kısmında 200 mb/s görüyor ve o sürede 20 30 mb iniyor . okuma kısmı da aynı şekilde 0m/s.
Bu sorunu nasıl çözebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. :)
görev yöneticisinde 5 mbit gözüküyor.

Bende de aynı sorun vardı. Belki çözülür.

İndirmeyi komple iptal edin, clieti kapat aç yapıp indirmeyi tekrar başlatın.
ve nasıl kapat aç yapabilirim
İndirmeyi iptal ettikten sonra Epic Games Launcher'i görev yöneticisinden kapatıp tekrar açın.
tamam bi deneyeyim inşallah çözülür
İndirmeyi iptal ettikten sonra Epic Games Launcher'i görev yöneticisinden kapatıp tekrar açın.
düzelmedi :( var mı başka çözümün?

Son düzenleme:
Epic Games Launcher biraz sıkıntılı. İndirme yaparken yarıda kesilirse bu tip problemler oluşabiliyor. İndirmeyi iptal edip, client aç kapa yaptıktan sonra tekrar indirmeye devam edin. Bu şekilde düzelmez ise mecburen oyunu komple kaldırıp tekrar yüksek hızda indirme başlatacaksınız, sıfırdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı