Epic Games "403 Forbidden" hatası

PORSHİUS

Kilopat
NetSpeed marka İnternet sağlayıcısına geçtiğimden beri ne sitesine, ne de uygulamasına girebiliyorum. Başkaları sıkıntısız girebiliyor ama bende hata veriyor. Sadece bilgisayarda değil internete bağlı olan her mobil cihazda da böyle. Mobil veri üzerinden girdiğimde sorunsuz girebiliyorum, neden böyle oluyor?
Ekleme: Arkadaşlar bile yok mu? NetSpeed marka internete geçtiğimden beri giriş yapamıyorum.

Son düzenleme:
Hocam internet üzerinden bu tarz sitelere giriş iznini kapattınız mı? Müşteri hizmetlerinizi aradınız mı? Tarayıcıyı veya sekmeyi yenileyin. Sonra çerezleri ve önbellekleri temizleyin. Gizli moda geçiş yapıp siteye girmeyi deneyin.

Hiçbir şeyi ellemedim. Bu site dışında her siteye giriyorum. Müşteri hizmetleri aramadım. Sorunun benden kaynaklı olduğunu düşünüyorum, onlardan mı?

Hocam mesajları düzenledim bir daha okursanız sevinirim. Neyse siz X internet markasına geçtiğinizden sonra böyle olduğunu söylüyorsunuz. Muhtemelen internetten dolayı, siz yine de müşteri hizmetlerine danışın.

Hocam mesajları düzenledim bir daha okursanız sevinirim. Neyse siz X internet markasına geçtiğinizden sonra böyle olduğunu söylüyorsunuz. Muhtemelen internetten dolayı, siz yine de müşteri hizmetlerine danışın.
Hayır, bakın internete bağlı olan hiçbir cihazdan siteye giriş yapamıyorum. TV'den bile. Fakat mobil verimi açınca anında giriyor.

Müşteri hizmetlerini aradım sorunumu çözdüler.
Hocam, konuyu biraz önce hortlatıyorum ancak ben de Netspeed'i kullanıyorum ve aynı "403 Forbidden" hatasını alıyorum. Netspeed'e geçeli 1 ay olacak, daha önce farklı bir ISS kullanırken bu hatayı almıyordum, şu an ise alıyorum. Aradığımda, sorunun bizimle ilgilisi yok ve erişim engeli koymadık dediler. Sizin durumunuzda ne söylemişlerdi? Sorununuzu nasıl çözdüler?

Geri
Yukarı