Epic Games 80 TL Oyun Önerisi

abalta

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, Epic Games kuponumun süresi 1 Kasım'da doluyor. 80 TL üzerine 60 TL'lik indirim var. Şu an en mantıklı Metro Exodus'u gördüm. Bunun dışında önerebileceğiniz bir oyun var mıdır? Oynadığım türler: FPS, tps, Action, RPG, Yarış başlıca oynadığım türler hemen hemen her tür oyun oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2'yi 140 liraya alabiliyorsunuz diye biliyorum. Üstüne ekleme yaparak RDR2'yi tercih edebilirsiniz. Onun haricinde en mantıklısı bana Metro Exodus gibi geliyor.

O zaman ben olsam Metro: Exodus'u alırdım. Sana da aynısını öneririm. En mantıklı tercih bu gibi duruyor çünkü.

Ben de aynı kararsızlığı yaşıyorum. Bende ikisi de var. Mortal Shell alınır mı acaba? Çok bildiğim bir tarz da değil.

Ben de aynı kararsızlığı yaşıyorum. Bende ikisi de var. Mortal Shell alınır mı acaba? Çok bildiğim bir tarz da değil.
Şu an Mortal Shell oynuyorum. Souls-like türünü seviyorsan kesinlikle bakılabilecek bir oyun ama bir Metro: Exodus seviyesinde bir oyun değil.

Merhaba arkadaşlar, Epic Games kuponumun süresi 1 Kasım'da doluyor. 80 TL üzerine 60 TL'lik indirim var. Şu an en mantıklı Metro Exodus'u gördüm. Bunun dışında önerebileceğiniz bir oyun var mıdır? Oynadığım türler: FPS, tps, Action, RPG, Yarış başlıca oynadığım türler hemen hemen her tür oyun oynarım.
Eğer 80 TL şart değilse rainbow six alabilirsin 60 tlde ek olarak remnant from the ashes alırsın ama tek bir oyun kaliteli oyun diyorsan metro kesin bu arada online oynıyacaksan remnant öneririm

Geri
Yukarı