Çözüldü Epic Games "Bağlantıda sorun yaşıyoruz gibi görünüyor" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CtsRollo

Decapat
Fotoğrafdaki hatayı alıyorum. (Üzgünüz. Bağlantıda sorun yaşıyoruz gibi görünüyor. Denemeye devam edeceğiz.) İnterneti resetledim hatta 2-3 kere denedim, hala aynı. Böyle hata alan var mı? Varsa nasıl çözdü, çözüm sunabilir misiniz? Steam'de böyle bir hata yok, düzgün çalışıyor. 4K video rahat izleyebiliyorum. Ama şunu bir çözemedim. Lütfen bir çözüm sunun.

Screenshot_1.png

Fotoğrafdaki hatayı alıyorum. (üzgünüz. Bağlantıda sorun yaşıyoruz gibi görünüyor. Denemeye devam edeceğiz.) interneti resetledim hatta 2-3 kere denedim, hala aynı. Böyle hata alan var mı? Varsa nasıl çözdü, çözüm sunabilir misiniz? Steam'de böyle bir hata yok, düzgün çalışıyor. 4K video rahat izleyebiliyorum. Ama şunu bir çözemedim. Lütfen bir çözüm sunun.

Eki Görüntüle 672137

Bugün bende de bu sorun yaşandı. Launcher ne zaman düzgün çalışacak Epic Games'in bilemiyorum. Serverlar'da sıkıntı olabilir. Epic Games'i tekrar başlatmayı deneyin, ben tekrar başlattığım da düzeldi.

Bence biraz bekleyip yüklemeyi dene çünkü şuan serverlar yoğun malum 500tllik oyunu ücretsiz veriyorlar. Bende sabahtan beri giriş yapmaya çalışıyordum anca girdim.
Valla bende girişte sıkıntı yokta indirmede sıkıntı var. Epic games leş ya. Sırf şu ücretsiz oyunlar sayesinde ayakta yeminle.
Bugün bende de bu sorun yaşandı. Launcher ne zaman düzgün çalışacak Epic Games'in bilemiyorum. Serverlar'da sıkıntı olabilir. Epic Games'i tekrar başlatmayı deneyin, ben tekrar başlattığım da düzeldi.
Heralde sabahtan beri 30 defa kapatıp açtım. Yok olmuyor bekleyecem o zaman yapacak bişey yok.

Geri
Yukarı