Epic Games batar mı?

Epic Games Bu Gidişle Batar Mı?

• Batar

Oy: 22 11,5%
  • Batmaz

Oy: 170 88,5%

• Oy verenlerin toplamı
    192
Evet, sonradan gördüm. Yine de bu onu iyi yapmıyor hocam. Olması gereken basit özelliklerden biri. Ayrıca neden görmek için illa o açılır menüye tıklamam gerekiyor ki. UIX açısından hoş değil.
Ben store kısmına bir sey demiyorum. Gercekten de çok geriler. Ama bu konu Epic Games üzerine açılmış. Epic Games Amerika menşeli bir şirkettir. Birçok yazılımcısi Unreal Engine vb. teknolojileri geliştiriyor. Maalesef bu yüzden de Store tasarımı ve özellikleri yetersiz. Ama Epic Games bircok alanlarda insanlara destek olmaya çalışıyor. Kendi adıma konuşacak olursam bu zamana kadar 12.000-15.000₺ arasi ücretsiz öge aldım. Developerlara cok büyük yardimci olunuyor. Ayrica mesela yakin zamanda Core yaygınlaştı. Yine gücünü Unreal Engine'den aliyor. Bu yüzden Epic Games vs Steam cok yanlış. Ya Epic Games vs Valve denmeli ya da Epic Games Store vs Steam denmeli. Böyle karşılaştırmalar doğru olur. Mesela Valve'nin de oyun motoru var. Unreal Engine'in yanına yaklaşamaz. Ayrica düşük kur vb. seyler Epic Games Store'da da mevcut.

Epic Games'in batması Steam'in batması gibi bir şey. Hatta daha daha fazlası. Kim bilir kaç oyun Unreal Engine kullanıyor.

Ben store kısmına bir sey demiyorum. Gercekten de çok geriler. Ama bu konu Epic Games üzerine açılmış. Epic Games Amerika menşeli bir şirkettir. Birçok yazılımcısi Unreal Engine vb. teknolojileri geliştiriyor. Maalesef bu yüzden de Store tasarımı ve özellikleri yetersiz. Ama Epic Games bircok alanlarda insanlara destek olmaya çalışıyor. Kendi adıma konuşacak olursam bu zamana kadar 12.000-15.000₺ arasi ücretsiz öge aldım. Developerlara cok büyük yardimci olunuyor. Ayrica mesela yakin zamanda Core yaygınlaştı. Yine gücünü Unreal Engine'den aliyor. Bu yüzden Epic Games vs Steam cok yanlış. Ya Epic Games vs Valve denmeli ya da Epic Games Store vs Steam denmeli. Böyle karşılaştırmalar doğru olur. Mesela Valve'nin de oyun motoru var. Unreal Engine'in yanına yaklaşamaz. Ayrica düşük kur vb. seyler Epic Games Store'da da mevcut.
Hocam katılıyorum size. Şahsen Unreal Engine 4'ü çok severim. Sadece geliştiriciler için değil aynı zamanda sanatçılar için de çok önemli yere sahip. Konsept tasarımlarını bu motorda yapan sanatçılar var.

Dediğiniz gibi bu daha çok Epic ile Valve arasında olmalı. Yani... Karşılaştırma. Eğer o duruma bakacak olursak zaten Epic'i tartışmam bile. Çok sağlam bir arkası var ve net olarak önde. Hem de bayağı...

Yeni konular

Geri
Yukarı