Epic Games büyük bir bedava oyun verecek

Her hafta bedava oyun veriyorlar ama genelde çok bilindik oyunlar olmuyor ve paylaşmıyorlar, şimdi hem Twitter'dan paylaşmışlar. Hem de gizemli oyun olarak gözüküyor, sanırım buyük bir oyun gelecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Horizon'ın PC satışları nasıldı? Gorilla Games hazır 2.oyun için hazırlanırken biraz daha popülarite ister belki. Popülarite dışında bedava oyunlardan firmalar ne kazanıyor emin değilim ama zevkine izin vermiyorlardır herhalde. Gelmesi çok zor ama gelse de oynasak bea. Cidden elim korsana gitmiyor şu oyunda ama çaresiz kaldık gibi...

Hocam 80 liralık fiyat çok güzeldi ya neden 260'a çektiler. Her gün iade faturasına bakıp bakıp ağlıyorum :D
260 da değil 275'miş. Söveceğim sövemiyorum ban atarlar.

Horizon'ın PC satışları nasıldı? Gorilla Games hazır 2.oyun için hazırlanırken biraz daha popülarite ister belki. Popülarite dışında bedava oyunlardan firmalar ne kazanıyor emin değilim ama zevkine izin vermiyorlardır herhalde. Gelmesi çok zor ama gelse de oynasak bea. Cidden elim korsana gitmiyor şu oyunda ama çaresiz kaldık gibi...
HZD'nin PC'ye çıkmasının sebebi 2.oyunun hazırlığı idi, zaten. Aloy'u Fortnite'a getirdiklerini unutmamak gerek. Bunlar hep HFW hazırlığı 🙂

İlk ayında 710k tane satılmış.

Çok da değilmiş açıkçası. Şu an toplam 2-3 milyon falandır. PS'de sattı satacağı kadar ama PC'de de neden daha satmasın? Ama para kazandırıyor mu bedava oyunlar bilmiyorum. Öbür türlü zor gibi. Gayet pöpüler bir oyun zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı