Epic Games büyük bir bedava oyun verecek

Her hafta bedava oyun veriyorlar ama genelde çok bilindik oyunlar olmuyor ve paylaşmıyorlar, şimdi hem Twitter'dan paylaşmışlar. Hem de gizemli oyun olarak gözüküyor, sanırım buyük bir oyun gelecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Among Us arkadaşlarla oynanınca bazen iyi olabiliyor ama 1000 FPS alıp çıkmaktan başka bir şey yapılmaz şuan o oyunda. Popülerliği bitti.
İlk zamanları baya iyidi. Özellikle geceleri baya sarardı. Oyunda hamsi diye biri vardı sürekli denk gelirdik. 😃

The Legend of Zelda: The Wind Waker - FULL GAME - No Commentary - YouTube

Maxi Poster Mario Kart 8 Deluxe: Amazon.com.tr

Var bir hayalim...
Zelda güzel olur aslında. Ama legion gelecek.

Geçen "Hepsiburada" kodu ile 10 TL almıştım. Onunla Among Us aldım. 73 dakika oynadım. Oyunda hiç eğlenmedim. "eğlenceli değil" diyerek iade ettim. ETS 2'nin indirime girmesini bekledim ve aldım. İyi yaptığımı düşünüyorum.

Hocam Among Us'ın popülerliği bitti artık geç kalmışsınız oyunları popüler olduğu zaman alıp keyfini çıkardıktan sonra bırakmak lazım.
Ama ETS 2 asla eskimez.

Hocam Among Us'ın popülerliği bitti artık geç kalmışsınız oyunları popüler olduğu zaman alıp keyfini çıkardıktan sonra bırakmak lazım.
Benim arkadaşa doğum gününde amogus aldım. Alacağın oyunu ####### dedi. Bir daha birine oyun almam töbe ettim.

Geri
Yukarı