Epic Games Cyberpunk 140 TL

Cümle şu şekilde olsa daha iyi olurdu.
''Emek hırsızlığı yapmak, kişinin hakkına girmek, günaha girmek istemeyenler alabilir. ''
Günah mı? Güldürdün gerçekten. Oyunu yapan firmanın eskiden korsan grubu olduğunu da mı bilmiyorsun? DRM free oyun yaptılar ve yine de oyun hayvan gibi alındı. İşte buna reklamcılık denir. EA gibi yapmadılar. Bütün oyuncuların sevgisini koruma koymayarak kazandılar fakat çöp çıkardıkları için gitti tabi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emek hırsızlığı ve insanın hakkına girmek günah kabul edilir. Adamlar eskiden korsandı diyerek, günah işleyip, eskiden korsan diyerek de kendimizi kandıracağız.
Dini çekmenin saçma olduğunu söylüyorum. Adamların pazarlama stratejisi olarak kullandığı piyasayı emek hırsızı diyip kullanan günahtır diyorsun. Ülkenin dinle yönetilmesi saçmalığı gibi bir şey bu dediğin. Dini kendinde yaşa. Yaratan ile benim arama giremezsin.
Ve gülücük atma lütfen. Çok üzülüyorum. Beni üzdüğün için kul hakkına giriyorsun şu an.

Hangisinin online modu daha aktif? @Arthur_Callahan hocam, Warbandcı olarak siz ne düşünüyorsunuz? 😃
Biraz geç kaldım hocam, kusura bakmayın. Hocam Cyberpunk 2077 hiç deneyimlemedim ama Bannerlord'un online sunucuları gayet yerinde. Kupon indirimleriyle beraber Bannerlord 60 TL'ye kadar düşüyor. Hatta belki bu yaz daha da düşebilir. Mount & Blade serisinin hayranı olarak Bannerlord derim ama siz yine de Cyberpunk 2077'yi bir düşünün. :D

Günah mı? Güldürdün gerçekten. Oyunu yapan firmanın eskiden korsan grubu olduğunu da mı bilmiyorsun? DRM free oyun yaptılar ve yine de oyun hayvan gibi alındı. İşte buna reklamcılık denir. EA gibi yapmadılar. Bütün oyuncuların sevgisini koruma koymayarak kazandılar fakat çöp çıkardıkları için gitti tabi.
Oyunu bizzat satın alıp oynadım zaten. Korsana ihtiyacım yok. Bu arada çöp möp değil gayet iyi oyun.

Oyunu bizzat satın alıp oynadım zaten. Korsana ihtiyacım yok. Bu arada çöp möp değil gayet iyi oyun.
Bende satın aldım sonra iade ettim. Oyunun dosyalarından girdim çatır çatır oynadım. :D
Grafik hariç her şey berbattı. Keanu reeves gibi bir adamı köşelerine alıp bu kadar leş bir hikaye yapamazlardı ya. Hızlı bitiyor zaten. Yan görevleri yapma ihtiyacı hissetmedim ama yine de yaptım. Judy ve Keanu(oyunda olan adını unuttum) için oynamaya devam ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı