Epic Games Discord 3 Aylık Nitro nasıl Alınır?

Epic Games hesabınıza giriyorsunuz. Market (ana sayfa) kısmına geliyorsunuz ve "3 aylık ücretsiz Nitro" kampanyasına tıklıyorsunuz. Sizi bir sayfaya yönlendirir o sayfada "satın al" diyorsunuz ve satın alıyorsunuz. Epic Games kayıtlı mail adresinize bir kod gelecektir. Nitro kodunuzun gelmesi için biraz beklemeniz gerekiyor (yoğunluk olduğu için) Epic Games hesabınıza kayıtlı olan mail/e-posta adresinize bir e-posta gelecektir. Mailinize gelen e-posta içerisine bakacak olursanız bir link görürsünüz. O linke tıklarsanız sizi bir sayfaya yönlendirir. Bu sayfa kredi kart ve adres bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Ancak girmeden önce Discord web üzerinde hesabınızı açın. Ondan sonra kredi kart ve adres bilgilerinizi girin. Kırmızı bir şekilde "error" veya "sorry" ya da "limit" hatalarını görürseniz aldırış etmeyin. Biraz bekleyin (10-15 dakika) ondan sonra tekrar deneyin. Çok defa denerseniz (25 defa) sizi 1 gün gibi bir süre engeller (spam veya saldırı sayar) o yüzden 1-2 dakika bir deneyin. Kabul edildikten sonra size bir uyarı gelecektir "sorry" ile başlar. Bunu aldırış etmeyin hesabınıza bakın ve nitronuzun geldiğini göreceksiniz. Sanal kart ise ve içinde para yoksa para kesmez. 89. Güne kadar kullanabilirsiniz. 89. Gün iptal edin, para kesmesin. Her hafta 2 sunucu takviyesi geliyor. Kullanmak için hesapta hiç nitro alınmamış olması lazım diğer türlü nitronuz boşa gider. Hata alan varsa belirtebilir.

Son düzenleme:
Hocam Epic Games'i açıyoruz Discord üyeliği al diyoruz 30 ila 10 dk arası bir sürede Gmail adresimize bir mesaj geliyor sonra o mesaja tıklayıp bilgileri dolduruyoruz ödeme kısmından kredi kartını seçiyoruz sonra ininal ı indirin ve sanal bir kart açın o sanal kart numarasını yazın son kullanma 7/24 onun yanındaki sayı yerine 513 yazın sonra devam deyin Discord Nitro hesapta.
Not: Discord hesabında önceden Nitro alınmamış olması lazımdır.
Not2: Kredi kartından herhangi bir ücret alınmaz.
Son notları ekleyeyim, eklemiştim normalde silmişim yanlışıkla.

3 aylık süre dolana kadar hayır.
Hocam merhaba. Yardımcı olur musunuz? Kart bilgileri kısmında ininal kartımı yazıyorum doğruluyorum ve beni aynı sayfaya geri atıyor bakiye yok diye. Paparada da aynı şekil bakiye yok hatası veriyor. Zaten ücretsiz almıyor muyuz neticede neden bakiye istiyor? Yardımcı olur musunuz?

Hocam merhaba. Yardımcı olur musunuz? Kart bilgileri kısmında ininal kartımı yazıyorum doğruluyorum ve beni aynı sayfaya geri atıyor bakiye yok diye. Paparada da aynı şekil bakiye yok hatası veriyor. Zaten ücretsiz almıyor muyuz neticede neden bakiye istiyor? Yardımcı olur musunuz?
Çünkü yüklenmeden sonra 1 dolar yaklaşık 8 lira para olması gerekiyor kartta. Çekip kartın gerçek olduğunu doğrulayıp geri ödüyor. Çünkü ben de dahil çoğu kişi hayalet kartla ilk gün yüklenip hatta bazıları 20 hesap bile açınca Discord böyle güzel bir uygulama getirdi.

Çünkü yüklenmeden sonra 1 dolar yaklaşık 8 lira para olması gerekiyor kartta. Çekip kartın gerçek olduğunu doğrulayıp geri ödüyor. Çünkü ben de dahil çoğu kişi hayalet kartla ilk gün yüklenip hatta bazıları 20 hesap bile açınca Discord böyle güzel bir uygulama getirdi.
Anladım hocam papara kartıma 10 tl attım fakat deneme hakkı vermiyor discord ne zaman deneme hakkım açılır çok denedim diye sanırsam

1624172164747.png

Bu ne hatasıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı