Epic Games Discord Nitro dağıtıyor

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Merhaba, forum da gördüğüm kadarıyla herkes Discord Nitro almaya çalışıyor çekiliş vs. katılıp şansını deniyor ve sanırım ücretsiz verildiği bilinmiyor. Bu yüzden herkesin faydalanması için Epic Games üzerinden ücretsiz bir şekilde 1 aylık verilen sitenin linkini iletiyorum buraya girip 1 aylık alabilirsiniz.

Bilmeyen, haberi olmayan arkadaşlar illaki vardır onlar adına yazdım bunu.

2 Hazirana kadar alma hakkınız var. İyi sosyaller!

Son düzenleme:
Merhaba, forum da gördüğüm kadarıyla herkes Discord Nitro almaya çalışıyor çekiliş vs. katılıp şansını deniyor ve sanırım ücretsiz verildiği bilinmiyor. Bu yüzden herkesin faydalanması için Epic Games üzerinden ücretsiz bir şekilde 1 aylık verilen sitenin linkini iletiyorum buraya girip 1 aylık alabilirsiniz.

2 Hazirana kadar alma hakkınız var, elinizi çabuk tutsanız iyi olur. İyi sosyaller!

Bunu şimdi mi yazıyorsunuz ya :D?

Bilmeyen, haberi olmayan arkadaşlar illaki vardır onlar adına yazdım bunu.

2 Hazirana kadar alma hakkınız var. İyi sosyaller!

Hocam siparişi geçtim. Kod nereye gelicek ?

Yeni konular

Geri
Yukarı