Çözüldü Epic Games dosyası silinmiyor ve kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Bilgisayardaki SSD bazen okunmuyor, kabloyu çıkar tak yapınca düzeliyor. Yine öyle oldu ve bayağı bir uğraştırdı PC, çökecek gibi oldu. Sonra düzelltim ama şimdi de Epic Games'e bir şey oldu. Şöyle bir hata verdi.

bandicam 2021-03-06 00-25-06-016.jpg

Sonra ben de Epic Games'i kaldırıp tekrar kurmayı denedim. Kaldırdım, tekrar kurmayı deneyince de şöyle bir hata verdi.

bandicam 2021-03-06 00-26-39-900.jpg

Sonra baktım kurulan dosya eski bozulan dosya. Kurulması gereken yeri de değiştiremiyor. Eski bozuk dosyayı da silemiyorum. Saçma sapan şeyler oluyor.
@MisakiTaro @Yener K. @BerkayZ87 @Setsuna Yuki @Samotne Ciasteczka @WaIter White @passat

Yardım edin ya :(. Gerçekten sinir bozucu.
Sorun çözüldü. Sanırım bad sector var diskte. Ne olduğunu bilmiyorum ama olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile disk düzeldi ve silinmeyen dosya silindi, Epic Games tekrar kuruluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic games biligsayarda kalıntı bırakıyor regedide gir ve düzene tıklayıp ara ya bas oraya epic games yaz çıkan hereşyi sil daha sonrasında tekrar dene silmeyi olmazsa epic supporta başvur
seğer olursa bi re start çek pc ye

Epic games biligsayarda kalıntı bırakıyor regedide gir ve düzene tıklayıp ara ya bas oraya epic games yaz çıkan hereşyi sil daha sonrasında tekrar dene silmeyi olmazsa epic supporta başvur
seğer olursa bi re start çek pc ye
Sorun çözüldü. Sorun EPİC games ile ilgili değil, disk ile. Disk de bir sorun var sanırım.

Tek mesaj yazan olduğun için de teşekkürler bu arada :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı