Epic Games düşük indirme hızı

Seztan

Hectopat
Merhaba 38-40 Mbps indirme hızım var. Steam'de 4.3 - 4.5 Mb/s - IDM (lisanslı) 4.5 5 Mb/s'leri görüyorum. Ancak Epic Games'de 2.3 Mb/s ile indirme yapması can sıkıyor. Güncel çözüm öneriniz var mı? Eski konuları inceledim Ethernet kablosu dışında öneri bulamadım.

Çözüm yolunu bilmiyorum hocam ama merak ettiğim bir şey var internetiniz ile ilgili. Altyapınız en fazla kaç Mbps destekliyor ve siz hangi ISS ve paketi kullanıyorsunuz? Bende değiştireceğimde. Epic Games'in indirme hızı bende de sıkıntılı Steam'de 2.5 mb/s ile indirirken Epic Games'de 900 kb/s 1.6 mb/s oluyor sunucuları ile alakalıdır diye düşünüp çözüm yolu aramamıştım bulursaniz diye takipteyim konuyu.

Görev Yöneticisi'ni aç ve ağ kısmında Epic'in olduğu yerdeki değeri söyle.

Çözüm yolunu bilmiyorum hocam ama merak ettiğim bir şey var internetiniz ile ilgili. Altyapınız en fazla kaç Mbps destekliyor ve siz hangi ISS ve paketi kullanıyorsunuz? Bende değiştireceğimde. Epic Games'in indirme hızı bende de sıkıntılı Steam'de 2.5 mb/s ile indirirken Epic Games'de 900 kb/s 1.6 mb/s oluyor sunucuları ile alakalıdır diye düşünüp çözüm yolu aramamıştım bulursaniz diye takipteyim konuyu.

Hocam Speedtest yaptığımda 100'lere kadar çıkıp tarifemdeki 35 40'a kadar geri düşüyor normal olarak. Maksimum ne kadar destekliyor bilmiyorum.
Görev Yöneticisi'ni aç ve ağ kısmında Epic'in olduğu yerdeki değeri söyle.

2324.png

Durum böyle hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı