Epic Games Fall Guys'u ücretsiz yapabilir!

Sanal dilenciyim yani diyosun.
Sana göre dilencilik bana göre fikir özgürlüğü. Ama dediğin şeye saygı duyarım bak. Eleştiri yapıyorsun. Bende bunu diyorum. İnsanlar bırakın istediğini söylesin. Sana doğru gelmiyorsa fikir beyan et ya da etmeyebilirsin. Ama gelipte al oyna ya da oynamıyorsan sesini etme deme.

Umarım 1 hafta bekleyişimize Fall Guys vermez o kadar gizli oyun diyorlar Fall Guys olursa çıldırırım iyi bir oyun verirlerse güzel olur.

Herkes AAA kalitesinde oyun bekliyor herhalde :D. Kimse Fall Guys'ı beğenmemiş. Witcher bekleyenleri de anlamış değilim. Oyunun fiyatı indirimlerde 12 lira oluyor ve sık sık indirim alıyor daha ne bekliyorsun.
Böyle gizemli oyun olunca insanlar büyük bir oyun bekliyor haliyle. Ben Bannerlord bekliyorum bir umut 😃.

Böyle gizemli oyun olunca insanlar büyük bir oyun bekliyor haliyle. Ben Bannerlord bekliyorum bir umut 😃.
Ben de isterim AAA kalitesinde bir oyun vermelerini, bir oyuna 200 lira vermek istemem. Ama bir oyunu ücretsiz yapması da kolay değil 1 hafta için adamlar yüz binlerce dolar ödeme yapıyor oyun firmalarına. M&B: Bannerlord ya da RDR 2'yi beleş yapmaya para yetmiyor olabilir. Hem zaten beleş, beleştir itiraz etmek saçma olur.

Ben de isterim AAA kalitesinde bir oyun vermelerini, bir oyuna 200 lira vermek istemem. Ama bir oyunu ücretsiz yapması da kolay değil 1 hafta için adamlar yüz binlerce dolar ödeme yapıyor oyun firmalarına. M&B: Bannerlord ya da RDR 2'yi beleş yapmaya para yetmiyor olabilir. Hem zaten beleş, beleştir itiraz etmek saçma olur.
Gelmeyeceğini biliyorum zaten hocam. 😃
Ama umut fakirin ekmeğidir derler. 🙂

Geri
Yukarı