Epic Games Fall Guys'u ücretsiz yapabilir!

Herkes AAA kalitesinde oyun bekliyor herhalde :D. Kimse Fall Guys'ı beğenmemiş. Witcher bekleyenleri de anlamış değilim. Oyunun fiyatı indirimlerde 12 lira oluyor ve sık sık indirim alıyor daha ne bekliyorsun.
Oyunlara para verenleri "enayi" diye bakan kısım o.

Hocam aslında HZD verme ihtimalleri var. Epic Games Sony ile anlaşma yaptı. Ve yakında HZD 2 çıkacak. Bu yüzden verebilirler diye düşünüyorum.
Her ne kadar Forbidden West'in yakında çıkacağını düşünmesem de, ufak bir umut yok değil.
PS Plus'ta HZD'yi bedava vermeleri bir hazırlıktır. HZD'yi PC'ye çıkarmış olmaları da bir hazırlıktır.
Dediğiniz mantıklı.

Her ne kadar Forbidden West'in yakında çıkacağını düşünmesem de, ufak bir umut yok değil.
PS Plus'ta HZD'yi bedava vermeleri bir hazırlıktır. HZD'yi PC'ye çıkarmış olmaları da bir hazırlıktır.
Dediğiniz mantıklı.
Hatırlıyorsanız HZD ile ilgili bir konu açmıştım. Epic Games'in ücretsiz oyun vereceğini duyunca bir anda umutlandım. 1 hafta bekleyeyim HZD'yi ücretsiz vermezlerse oyunu steam'den alırım diye düşündüm. Bakalım ne olacak. Merakla bekliyorum.

Hangi mesajıma karşılık?
Alıntılayamıyorum.
Screenshot from 2021-05-15 19-38-20.png

Metro Exodus , UBISOFT oyunu veya yüksek ihtimal olmasa da Red Dead Online verebilirler.
Ghost Recon WL/BreakPoint 4 kişi akar her ne kadar iyi olmasalar da.

Kaynak diyenlere bir şey söylemek istiyorum ben bunun garantisini vermedim başlıkta da gördüğünüz gibi olabilir dedim büyük ihtimalle olmazsa linç yiyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı