Epic Games Fall Guys'u ücretsiz yapabilir!

Biliyorsunuz diye tahmin ediyorum bilmeyene de söyleyeyim Epic Games Fall Guys'u geçen günlerde satın almıştı daha sonra 2 gün önce falan Epic Games'te gizemli oyun duyurusu yaptılar, büyük ihtimalle bu Fall Guys olacak.
Bence Fall guys vermez adamlar oyunu geliştiriyor zaten Mediatonic ekibi bunla ilgili ilk epic games aldığı
Biliyorsunuz diye tahmin ediyorum bilmeyene de söyleyeyim Epic Games Fall Guys'u geçen günlerde satın almıştı daha sonra 2 gün önce falan Epic Games'te gizemli oyun duyurusu yaptılar, büyük ihtimalle bu Fall Guys olacak.
Merhaba, Fall Guys Epic gamesin bir parçası oldu, Epic games baya bi oyunu ücretsiz yapınca 1.000.000 dolar zarar etti epic games fall guysu ücretsiz yaparsa daha çok zarar edicek para kazanamayacak ama şunu söyleyim epic games sonynin oyunlarını satın aldı ps oyunları epic gamese gelicek bana sorarsan bence gelecek oyun horizon zero down olacak geçen ay ps 4 de ücretsiz oldu ya o gelir yada başka bir ps oyunu

Fall Guys zaten hileci kaynıyor. Ücretsiz olursa olacakları düşünemiyorum.

Kardeşim böyle bir oyundada olması beni deli ediyor yani zevki kaçar be zaten klavyede usta olman lazım oyundan taş alamazsın ben bu hilecileri anlamıyorum böyle tatlı bir oyunda böyle bir şey yapıyorlarsa anlamıyorum.
Bence Fall Guys vermez adamlar oyunu geliştiriyor zaten mediatonic ekibi bunla ilgili ilk Epic Games aldığı.

Merhaba, Fall Guys Epic Games'in bir parçası oldu, Epic Games bayağı bir oyunu ücretsiz yapınca 1.000.000 dolar zarar etti Epic Games Fall Guys'u ücretsiz yaparsa daha çok zarar edecek para kazanamayacak ama şunu söyleyim Epic Games Sony'nin oyunlarını satın aldı PS oyunları Epic Games'e gelecek bana sorarsan bence gelecek oyun Horizon Zero Dawn olacak geçen ay PS 4 de ücretsiz oldu ya o gelir ya da başka bir PS oyunu.

Kanka seninde konuyu acaninda söyledikleri mantıklı bekleyip goreceğiz hayirlisi.

İnşallah online oyun vermez. Single oyun verirse hilecileri de engellemiş olur. Parayla satın alanlara da yazık olmaz. Ayrıca Fall Guys vereceğini sanmıyorum. 38 TL bir şey zaten.
Yanlış biliyorsun. Fall Guys verebilme ihtimalinin olmasının nedeni Epic Games'in Fall Guys yapan firmayı satın almış olması.

Geri
Yukarı