Epic Games FM20 logo paketi nasıl yapılır?

tahagok

Hectopat
Epic Games üzerinden ücretsiz olarak FM20 aldım ama nasıl logo paketi yapacağımı bilmiyorum. Ama ne adam akıllı logo paketi bulabildim ne de Epic Games'den aldığım için kurulum yapabildi. Epic Games üzerinden bunu nasıl yapabilirim, bilen yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende graphics ve logos klasörleri yoktu kendim oluşturdum ama olmadı şimdi bunları deneyeceğim.
Başaramadım abi.Oyun dosyalarının içine attım ama oyun girince aktif edemedim kurulumda "

1. Run Football Manager 2020 and go to Preferences > Interface:
    Hit the [Clear Cache] button
    Enable Reload Skin when confirming changes in preferences
    Hit the [Confirm] button (if this doesn't work, change skin to force it, then change skin back)"
sitede anlatılanı yaptım ama olmadı. Aynı zamanda ilk Fm oynayışım da biraz tecrübesizim.:/
Oyun içinde yapacaklarımı detaylı anlatabilecek var mı?

Son düzenleme:
Bende graphics ve logos klasörleri yoktu kendim oluşturdum ama olmadı şimdi bunları deneyeceğim.
Başaramadım abi.Oyun dosyalarının içine attım ama oyun girince aktif edemedim kurulumda "

1. Run Football Manager 2020 and go to Preferences > Interface:
    Hit the [Clear Cache] button
    Enable Reload Skin when confirming changes in preferences
    Hit the [Confirm] button (if this doesn't work, change skin to force it, then change skin back)"
sitede anlatılanı yaptım ama olmadı. Aynı zamanda ilk Fm oynayışım da biraz tecrübesizim.:/
Oyun içinde yapacaklarımı detaylı anlatabilecek var mı?
çözebildin mi kardeşim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı